7-asis „Editos“ numeris – su žurnalu „Pailsėk!“

2013 m. / Nr. 7 / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-04 16:00
Šiame „Editos“ numeryje rasi daug aktualių ir naudingų temų.

Atsivertusi temą „Smagūs vasaros pokyčiai“, tikrai nustebsi, kaip savo darbą išmanantys įvaizdžio dizaino specialistai gali pakeisti žmogaus išvaizdą. Patyrinėk nuotraukas, paskaityk patarimus – tikrai rasi, ko pasimokyti! Sužinosi, kaip rengtis per karščius, kad atrodytum puikiai ir jaustumeisi patogiai.

Šiame „Editos“ numeryje patariame, kaip saugiai mėgautis saulės teikiamais malonumais, kokios naudos gali „išpešti“ iš maudynių jūroje ar ežere. Pasakojame, kaip dabar gyvena konkurso „Auksinis balsas“ šių metų nugalėtoja Vilija Matačiūnaitė.

Psichologė pataria, kaip padėti vaikams, kuriuos kamuoja įvairios baimės, įspėja tėvus neperžengti ribos tarp nekalto pajuokavimo ir gąsdinimo. Jei esi ištekėjusi, sužinok, ar turėtum nerimauti, jei šeimos akiratyje pasirodo moteris, kuri tavo sutuoktiniui yra „tik draugė“. 

Labai vasariškas ir naudingas straipsnis – kelionių kemperiais entuziastų įspūdžiai ir patarimai. Šiame „Editos“ numeryje rasi detalias instrukcijas, kaip savo rankomis pasigaminti hamaką.

Dalijamės gardžių užkandžių receptais, kurie ruošiami be viryklės, – kaip tik tai, ko reikia vasarą!

Beje, šį kartą kartu su „Edita“ gausi ir dovaną – smagų žurnaliuką „Pailsėk!“ ir... galimybę laimėti daug puikių prizų.

Žurnalo "Edita" archyvo nuotr.
Žurnalo "Edita" archyvo nuotr.

 

Naujausi straipsniai