Liepa Norkevičienė švenčia 26-ąjį gimtadienį: „Pagaliau turiu tai, apie ką ilgai svajojau“

Liepa Mondeikaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-23 09:22
Dainininkė, grupės „Pop Ladies“ narė Liepa Norkevičienė trečiadienį švenčia 26-ąjį gimtadienį. Liepa naujus gyvenimo metus pasitinka su dideliais užmojais, o praėjusius palydi su šypsena, nes jie buvo nepamirštami.

L.Norkevičienė nė nemano slėpti: ji – laiminga moteris, pastaraisiais metais   jos gyvenime įvyko daug labai teigiamų pokyčių.

„Prieš porą metų net nebūčiau patikėjusi, kad turėsiu vyrą, būsiu ištekėjusi ir taip laimingai gyvensiu. Galų gale, net negalvojau, kad auginsiu šunį! Gyvenimas tuo ir yra gražus, kad viskas taip greitai keičiasi. Esu ypač laiminga. Jaučiu, kad pagaliau turiu tai, apie ką ilgai svajojau. Turiu ramybę, nuoseklumą, nebėra didelių išgyvenimų. Aš turiu vyrą, meilę, vidinę ramybę ir pasitikėjimą savimi. O daugiau nelabai ko ir reikia. Iki pilnatvės trūksta šeimos didesnės, vaikų, bet visa tai bus ateityje“, – Žmonės.lt kalbėjo L.Norkevičienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Liepa ir Evaldas Norkevičiai džiaugiasi augintiniu – pirmu Lietuvoje šikoku veislės šunimi

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gimtadienio proga dainininkė sau linki ne tik po ilgos pertraukos vėl kurti dainas, bet ir įgyti universitetinį išsilavinimą. Vis dėlto, kūryba L.Norkevičienei – vienas svarbiausių ateinančių metų prioritetų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Šiais metais grąžinu skolas universitete, o ateinančiais labai noriu galutinai susitvarkyti mokslus. Diplomas suteiktų daugiau pasitikėjimo jėgomis. Norisi nuraminti save, artimus žmones, kurie, turbūt, dėl to diplomo jaudinasi daugiau nei aš pati. Taip pat labai noriu vėl sugrįžti į muzikos kūrybą. Tikiuosi rasti jai laiko, nes esu visiškai tai pamiršusi...“ – teigė L.Norkevičienė.

Liepa prisipažino nepamenanti, kad paskutinį kartą, ką nors kūrė ar buvo prisėdusi prie fortepijono. 

„Planuoju ateinančiais metais įsigyti fortepijoną ar pianiną, kad galėčiau laisvu laiku mėgautis muzika. Devynerius metus mokiausi groti fortepijonu, bet prisėdusi prie jo dabar, supratau, kad visiškai nebemoku skaityti iš natų. Todėl noriu praktikuotis toliau. Nežinau, kodėl to nebedariau kurį laiką. O dabar noriu groti ir, žinoma, kurti. Niekas gražiau ir geriau nesukurs, nei pati“, – sakė Liepa.

TAIP PAT SKAITYKITE: Liepa Mondeikaitė mes dainavimą ir imsis medicinos: „Noriu jaustis lygiavertė su vyru“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta, galbūt gimtadienio proga artimieji nustebins taip laukiamu fortepijonu, L.Norkevičienė nusijuokia: „Oi, gal neprašysiu gimtadieniui tokių brangių dovanų. Visi skambinėjo, klausė, ko aš noriu, bet aš noriu tik to, kad būtų laiminga šeima ir kad man pačiai gyvenime sektųsi. Daiktų gali nusipirkti, o pinigų uždirbti. Ir tai tikrai nėra didžioji vertybė, yra daug svarbesnių dalykų gyvenime, kurių norėčiau turėti.“

Liepai vyras Evaldas jau padovanojo praktišką ir dailią dovaną. Tiesa, kokią, atlikėja neatskleidė.

„Nuo vyro dovaną jau gavau. Labai jos norėjau ir labai reikėjo. Dovana yra praktiška, nešiojama, tad turiu ją kiekvieną dieną su savimi“, – džiaugėsi L.Norkevičienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kad ir kaip Liepos artimieji lauktų pirmosios Norkevičių atžalos, dainininkė ramina: „Ateinančiais metais dar neplanuojame. Turbūt dar nesu subrendusi rūpintis vaiku, nesu dar pasiryžusi savo asmeninį gyvenimą, darbą atidėti į šalį. Kol kas gerai sekasi, nesinorėtų daryti pertraukos. O vaikus aš be galo myliu ir jų labai labai noriu, bet gal dar ne laikas“, – juokėsi Liepa.

L.Norkevičienė sako, per darbus šiemet ir gimtadienio nesureikšminusi – trankiai nešvęs.

„Tikiuosi, ryte leis man vyras išsimiegoti po visų darbų ir filmavimų. Senokai teko saldžiai pamiegoti ir niekieno nežadinamai pasivartyti lovoje. Vėliau gal eisime su vyru kur pavakarieniauti ir tiek. O savaitgalį važiuosime pas tėvus į Klaipėdą, kur švęsime Velykas, tai šeima, matyt, pasveikins ir tiek“, – Žmonės.lt pasakojo L.Norkevičienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai