Liepa Norkevičienė pasirodė be makiažo: tokia, kokia atsikėlė ryte

Liepa Norkevičienė / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-28 10:12
Nors dažniausiai scenos deivę Liepą Norkevičienę gerbėjai mato pasipuošusią, tvarkingai susišukavusią ir pasidažiusią, ji nebijo pasirodyti ir visai savęs nepadailinusi – be makiažo, besiplaikstančiais plaukais, visai tokia, kokia nubudo ryte.

Ketvirtadienio rytą L.Norkevičienė pradėjo pasidarydama asmenukę, ja pasidalijo „Instagram“ tinkle.

Nuotraukoje L.Norkevičienė pasirodė tokia, kokia būna nubudusi ryte – besiplaikstančiais plaukais, be makiažo. 

Be makiažo L.Norkevičienė yra pasirodžiusi ir anksčiau, tada pozavo Žmonės.lt fotosesijoje. Tąsyk dainininkė pasakojo kasdien makiažo priemonių iš kosmetinės tikrai netraukianti.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Ir blakstienas klijuoju, ir pudrą tepu tik tada, kai lipu į sceną. Manau, kad moters grožis neturėtų būti matuojamas makiažo kiekiu“, – anksčiau Žmonės.lt yra sakiusi dainininkė.

Tačiau tų, kurios dažosi kasdien, ji neteisia: „Manau, žmogus spinduliuoja grožį iš vidaus – šypsena, laimingos akys yra tie sudedamieji dalykai, kurie padaro moterį gražią. Tačiau jei yra noras dažytis, jeigu tik tai suteikia moteriai laimės, tai kodėl gi ne? Visi esame skirtingi.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Žvaigždė be makiažo: Liepa Mondeikaitė įsitikinusi, kad prisidažiusioms merginoms universitete – ne vieta

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai