Liepa Norkevičienė naują vaizdo klipą filmavo namuose – nustebino vyro reakcija, dėl kurios labai džiaugiasi

Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-17 13:03
Lapkričio 17 dieną Liepa Norkevičienė savo gerbėjams pristatė nauja muzikinį vaizdo klipą „Apie tave“. Tai be galo asmeniškas darbas. Filmavimas tris dienas vyko Liepos ir jos vyro Evaldo namuose.

„Norėjosi kažko asmeniško. Nuo mano namų, iki vyro. Pirmą kartą džiaugiuosi, kad nereikėjo kito žmogaus, aktoriaus ir vaidinti emocijų. Tiesa, sugalvojome visko nedaryti tiesiogiai ir visko atskleisti. Todėl filmuodami nerodėme Evaldo veido. Palikome šiek tiek paslapties,“ – portalui Žmonės.lt apie naują vaizdo klipą pasakojo Liepa.

„Gražūs jausmai, gražūs išgyvenimai. Todėl manau, kad tuo galima dalytis su kitais žmonėmis. Kol kas komentarai labai teigiami ir jaukūs. O ko reikia prieš šventes? Jaukumo ir ramybės. Man malonu parodyti ir pasidalyti ta buitimi su gerbėjais, kurie manęs klausosi. “

Liepos nuomone, dažnai mūsų emocijos panašios į apdainuojamas dainoje. Atrodo, kad požiūriai skiriasi, susipyksti, tačiau visos mintys yra apie tą žmogų. Taigi, tas ryšys, meilė mus visus jungia. Kad ir kokie skirtingi būtume.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai