Liepa Norkevičienė: „Daug švenčių aukoju dėl darbo, bet tik ne Kalėdas ir Kūčias“

Liepa Norkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-26 18:17
Liepa ir Evaldas Norkevičiai per darbų maratoną vos ištaikė progą parsivežti eglutę ir šventiškai papuošti namus. Tačiau dainininkei Kūčios ir Kalėdos – svarbios šventės, todėl yra griežtai sau pasakiusi – per jas jokių darbų, tik ramus ir jaukus laikas su artimaisiais.

Liepos ir Evaldo Norkevičių namai šventėmis pakvipo tik likus savaitei iki jų. „Vyras dirba nuo ryto iki vakaro, man dažnai tenka dirbti vakarais, tad sunku rasti abiem tinkamą laiką. Bet galiausiai vieną laisvą vakarą nusprendėme, kad jau tikrai reikia pasipuošti, nes taip ir nepajausime tos kalėdinės dvasios“, – 15min pasakojo Liepa Norkevičienė.

Nuvykus rinktis eglutės, Liepa išsirinko didelį 2 metrų kėnį, kurį vyras vos įnešė į namus...

„Aš kaip mažas vaikas, kai jį pamačiau, supratau, kad labai noriu, – juokėsi Liepa. – Po to dar valandą bandėme pastatyti, nes kėnis iki pat lubų! Tačiau dabar namuose tikrai gera, atsirado kalėdinė dvasia. Kiekvieną rytą Evaldas keliasi anksčiau už mane, įjungia lempučių girliandas, o aš atsikėlusi ryte nusileidžiu laiptais ir iškart pajuntu, kad Kalėdos jau artėja.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Liepa pasakojo, kad būdama maža šventes švęsdavo su visa gimine, o pastaruoju metu sutinka tik su pačiais artimiausiais.

„Per Kūčias važiavome pas Evaldo močiutę į Biržus, o tada pas mano tėvus į Klaipėdą. Aš neįsivaizduoju, kaip galėčiau sutikti šventes ne savo tėvų namuose, nes nuo pat vaikystės turim šią tradiciją. Labai džiaugiuosi, kad mano vyras neprieštarauja ir vyksta kartu su manimi“, – šypsojosi atlikėja.

Nors ir tenka toli važiuoti, L.Norkevičienė sako, kad spėja pagaminti ir patiekalų šventiniam stalui.

„Praėjusiais metais buvau įpareigota pagaminti keletą patiekalų ir atsivežti į Klaipėdą, nes mano vyras nevalgo žuvies, o kaip žinia, ant Kūčių stalo būna beveik tik ji. Tai turėjau sugalvoti, ką jis galėtų valgyti. O šiaip mano vyras turi labai gerą uošvienę, kuri pasistengia, kad žentelis būtų pavalgęs“, – juokėsi dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Svečiuose pas Liepos mamą ant stalo būna 12 patiekalų, kurių visi privalo paragauti.

„Mano mama gamina nuostabias ausytes – tam tikroje tešloje įkepa grybus. Šiaip man pati skaniausia toji paprasta silkė su marinatu. Taip pat visada būdavau tėčio kompanionė valgant aguonpienį, bet pastaruoju metu kažkaip neberagauju jo“, – sakė ji.

L.Norkevičienė sako, kad anksčiau dovanos per šventes būdavo labai svarbios, dabar – svarbiausia laikas, praleistas kartu.

„Kuo toliau, tuo labiau dovanų pirkimas per Kalėdas praranda reikšmę. Mes, aišku, apsikeičiame smulkiomis dovanomis, bet tikrai nesidraskome parduotuvėse ir neperkam prabangių dalykų. Atsimenu, anksčiau kiekvienas atskirai pirkdavo dovanas kuo brangiau, o dabar šventės man ne su dovanomis, o su šiluma, būvimu pas tėvus, laime asocijuojasi. Todėl šiemet dovanosime tiesiog smulkmenas – kailinius pledus, kurie ne tik sušildys, bet ir papuoš namus“, – šypsojosi atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Liepa su Evaldu planuoja visas šventines dienas šiltai praleisti pas tėvus. Dainininkė sako, kad dėl darbo ir taip dažnai tenka aukoti įvairius svarbius dalykus, todėl yra griežtai nusprendusi, kad šias šventes praleis tik su artimaisiais.

„Bus abi mano sesės, tai gal su jaunąja kompanija dar kažkur Klaipėdoje išeisim. Bet kadangi gana retai susitinkam su tėvais, norisi kuo daugiau laiko praleisti su jais, pailsėti, nesinori tą laiką skirti kažkam kitam“, – kalbėjo L.Norkevičienė.

Kadangi tarpušventis ir Naujieji metai užpildyti darbo užsakymais ir laiko sau mažai lieka, ko palinkėtų? „Daug idėjų, kurias sugebėčiau įgyvendinti, ir savo muzikiniu keliu toliau sėkmingai žingsniuoti. Kartais jų yra, bet pritrūksta noro ar laiko. Todėl labai noriu, kad būtų idėjų, laiko ir daug noro siekti savų svajonių, kurių yra tikrai daug. Tikiuosi, per ateinančius metus galėsiu jas išpildyti“, – 15min sakė Liepa Norkevičienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai