Liepa Norkevičienė dainuos su garsaus aktoriaus sūnumi: „Bijojau, kad nebūtų pasipūtęs snobas“

Liepa Norkevičienė / TV Play nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-01 10:40
Jau šį sekmadienį TV eteryje nugriaudės legendinio muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ devintojo sezono startas. Šįmet žiūrovai išvys tikrai ne vieną visiškai netikėtą duetą, todėl jau dabar akivaizdu, kad sezono metu netrūks siurprizų.

Netikėtą kandidatą sau į partnerius išgirdo ir atlikėja Liepa Norkevičienė, visai neseniai tapusi ekstremalių išbandymų projekto „Aš galiu!“ nugalėtoja – kūrybinė grupė ją „suporavo“ su Vilniaus jaunimo teatro aktoriumi Simonu Storpirščiu. „Žinojau, kad jis yra aktoriaus Arūno Storpirščio sūnus, tačiau iki dabar vienas kito nepažinojome“, – atskleidė Liepa.

Ne paslaptis, kad nemažai teatro aktorių skeptiškai žiūri į televizinius projektus ir ypač – į popsceną ir jos gyvenimą. Grupėje „Pop Ladies“ dainuojanti Liepa pripažino, kad pradžioje truputį nerimavo, kad jos ir Simono požiūriai bus pernelyg skirtingi. „Tiesą sakant, iš pradžių truputį bijojau, kad jis nepasirodytų pasipūtęs ar snobiškas, nežinojau, koks jo požiūris į popsceną“, – neslėpė atlikėja.

KINFO nuotr.
KINFO nuotr.

„Tačiau kai pradėjome kalbėtis, pamačiau, kad jis tikrai labai lankstus, puikiai moka pasijuokti iš savęs. Nėra taip, kad jis norėtų kalbėti tik apie aukštuosius menus ar neatskleistas visatos paslaptis. Ji toks be kompleksų. O aš kaip tik ir norėjau tokio žmogaus, kuris būtų laisvas, neturėtų kažkokių ribų, ko jis neva negali sau leisti daryti, kažkokių išankstinių nusistatymų. Norisi kartu jaustis laisvai. Jis fainas, paprastas, kūrybingas, su savomis idėjomis“, – taip S.Storpirštį pristatė Liepa.

Paklaustas to paties klausimo – ar nesudvejojo dėl tokios partnerės, kai pasidomėjęs sužinojo daugiau apie jos grupės veiklą ir sceninį įvaizdį, S.Storpirštis tik numojo ranka. „Pats teatre dar ne tokių nesąmonių esu pridaręs“, – šyptelėjo jis. Be to, pirmas įspūdis susitikus su partnere taip pat buvo teigiamas. „Liepa man iš karto pasirodė labai veikli, aktyvi, kas yra labai gerai. Matosi, kad ji nori imtis veiksmų. Nieko neblogo dar nesakysiu, bet paklausk po kokios trečios laidos“, – vėl humoro pagalba išsisuko jis.

O kaip teatro profesionalui seksis priimti popsceną atstovaujančių komisijos narių kritiką? „Tai man gi neaiškins koks Butkevičius, kaip aš turiu dainuoti – aš bent jau taip tikiuosi“, – atsakė S.Storpirštis. „Aišku, nuo kritikos nekaifuoju, bet jei jau sugebi suprasti, kad žmogus prieš tave turi kažkokį autoritetą – tai geriau jau nebūk durnas ir paklausyk jo“, – pridūrė jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai