Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė atsiėmė bakalauro diplomą: „Tai – tik pirmas laiptelis“

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė sėkmingai baigė viešosios politikos ir vadybos bakalauro studijas Mykolo Romerio universitete / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkei, TV laidų vedėjai Liepai Mondeikaitei-Norkevičienei (31) ši birželio 22-oji yra ypatinga – jai įteiktas socialinių mokslų bakalauro diplomas. Atlikėja sėkmingai pabaigė viešosios politikos ir vadybos studijas Mykolo Romerio universitete.

„Tai tikrai labai jautri akimirka, turint omenyje, kad prieš kelis metus mečiau medicinos studijas. Tas pirmasis bakalauro diplomas man yra labai lauktas ir brangus“, – portalui Žmonės.lt prisipažino Liepa.

Ypatingą diplomų įteikimo progą L.Mondeikaitė-Norkevičienė paminėjo kartu su šeima. „Kadangi diplomų įteikimai buvo anksti ryte, tai išėjome papusryčiauti, o vakare su šeima pavakarieniausime, atsipalaiduosime“, – apie vakaro planus užsiminė absolventė.

O atsipalaiduoti tikrai norisi – dainininkė neslepia, jog bakalauro studijos pareikalavo ne vienos bemiegės nakties.

„Oi, tų bemiegių naktų buvo ne viena. Ypatingai buvo sunkus paskutinis etapas, bakalauro rašymas. Labai džiaugiuosi, kad turėjau nuostabius dėstytojus, pagalbininkus, kurie patarė man, kantriai taisė mane.

Tikrai tas bakalauro rašymas buvo sunkiausias periodas, bet juk kaip kitaip – kai viską pasilieki paskutinėms akimirkoms, tai turi ir naktų paaukoti. Kaip tikra studentė“, – šypsosi viena iš TV laidos „Klauskite daktaro“ vedėjų L.Mondeikaitė-Norkevičienė.

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė atsiėmė bakalauro diplomą / Asmeninio albumo nuotr.

Besikuklindama Liepa pasidžiaugia, kad bakalauro studijas pavyko užbaigti aukščiausiais balais.

„Iš tiesų, daug darbo įdėjau į visa tai, tad smagu, kad rezultatai džiugina. Viskas atperka tą vargą ir išlietą prakaitą“, – kukliai nusišypso ji.

L.Mondeikaitė-Norkevičienė priduria, kad studijos Mykolo Romerio universitete suteikė vertingų žinių. Pasak atlikėjos, ji ne tik įgijo neįkainojamos patirties, bet ir suprato, kad suktis akademiniame pasaulyje jai labai smagu.

„Man labai patiko studijuoti šiame universitete. Jei tikrai nori įgyti žinių, tai tikrai čia gali gauti gerą išsilavinimą. O labiausiai džiaugiuosi, šis universitetas sugebėjo mane užmotyvuoti tęsti tą savo akademinį kelią“, – mintimis dalijasi Liepa.

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė atsiėmė bakalauro diplomą / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausus apie ateities planus, dainininkė šypsosi, jog ką tik įgytas bakalauro laipsnis – dar tikrai ne pabaiga. Moteris planuoja gilinti sukauptas žinias tarptautinės politikos magistrantūros studijose.

„Jau šiandien arba rytoj teiksiu dokumentus magistrantūros studijoms. Nors dabar pasvajoju ir apie doktorantūrą, tačiau čia dar tik pasvarstymai. Gyvenimas per daug nenuspėjamas, tai bus matyti. Nors universitetas mane užmotyvavo siekti kuo daugiau akademiniame kelyje, tad bakalauras – tik pirmas laiptelis“, – užsimena L.Mondeikaitė-Norkevičienė.

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė atsiėmė bakalauro diplomą (4 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau