Liepa Mondeikaitė išleido debiutinį albumą: už pagalbą dėkoja ir Natalijai Bunkei, ir Katažinai

Liepa Mondeikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-13 15:41
Dainininkė Liepa lietuviškos muzikos padangėje išdygo 2009 metais kartu su kūriniu „Kaip ant sparnų“ ir iškart buvo pamėgta ne tik radijo stočių, bet ir klausytojų. Nuo tada atlikėja kasmet savo gerbėjams pažeria po keletą muzikinių perliukų. Vienas iš tokių - daina „Akimirkai trumpai“, kuri jau turi 2,5 milijono peržiūrų tinklalapyje „Youtube“.

Šiltas žvilgsnis, jaunatviška, gal kiek naivoka šypsena, darėsi vis dažniau matoma spaudoje bei televizijos eteryje.

Nuo tada Liepa sudalyvavo begalėje televizijos muzikinių projektų – „Nauja daina 2010“, „Vilniaus bokštai 2011“, „Daina krepšiniui“, „Aš myliu Lietuvą“, kuriame tapo nugalėtoja, „Žvaigždžių duetai“ (antra vieta), „Chorų karai“, „Nacionalinė Eurovizijos atranka“, „Romeo ir Džiuljeta“ (trečia vieta), „Muzikinė kaukė“ (antra vieta), „Žvaigždės ir delfinai“ (antra vieta). 

Šį rudenį atlikėja pristato savo ilgai lauktą debiutinį albumą „Tik muzika“. Jame sudėtas visas iki šiol nueitas Liepos muzikinis kelias. Čia taip pat išgirsite duetus su atlikėjais Stano, Lauriu Reinikiu, Sezzy, grupės „Pop Ladies“ merginomis.

Pati Liepa netveria džiaugsmu dėl pagaliau išssipildžiusios svajonės.

„Išgyvenu nuostabiausią gyvenimo etapą. Jis kupinas meilės ir muzikos. Negaliu patikėti, jog pagaliau galiu rankose laikyti pirmąjį debiutinį savo albumą, kuris užpildytas manimi. Jame sudėtos visos mano šypsenos, juokas, pirmoji meilė, pirmasis nusivylimas, ašaros ir tikrasis džiaugsmas. Mano muzika – tai aš, tai mano sielos veidrodinis atspindys. Tai mano pasaulis, kuriuo dalinuosi su jumis“, – mintimis dalinosi Liepa. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Prie pasirodžiusio albumo prisidėjo nemažai žmonių. Vieni įkvėpė atlikėją sunkiam darbui, kiti padėjo jį realizuoti. Todėl Liepa albumo viduje skyrė didžiulią padėką savo artimiausiems žmonėms:

„Pirmiausia norėčiau padėkoti žmogui, kuris supažindino mane su muzikos grožiu, kantriai mokė ir tikėjo, jog manyje slypintį talentą būtina apnuoginti. Už begalinę kantrybę, darbą, kartu pasiektą „Dainų dainelės“ laureatų koncertą, už draugystę dėkoju savo muzikos mokytojai Aušrai Niparavičienei. Esu dėkinga talentingajam Juozui Liesiui. Jo nuostabūs dainų tekstai, pagalba žengiant pirmus žingsnius pramogų pasaulyje, vertingos pamokos ir, svarbiausia, Liepos vardas, tapo mano sielos dalimi, suteikė galimybę ir prisidėjo prie mano svajonės išsipildymo. Ačiū savo geriausioms draugėms ir kolegėms Katažinai Zvonkuvienei ir Natalijai Bunkei! Jūsų dėka įgavau drąsos ir pasitikėjimo tvirtai jaustis scenoje. Būti kartu ir semtis žinių iš tikrų profesionalių – didžiausia dovana! Nuoširdžiai ačiū tėvams, nuostabiausioms sesėms Monikai ir Mildai. Šie žmonės matė ir palaikė mano begalinį norą dainuoti. Mano visa vaikystė buvo užpildyta muzikos tik Jūsų dėka! Ačiū! Dėkoju savo vyrui, ištikimiausiam ir aistringiausiam mano muzikos gerbėjui! Už tai, jog visada yra šalia, už meilę, kuri įkvepia eiti pirmyn, už palaikymą ir tikėjimą mano jėgomis! O patį didžiausią ačiū norėčiau pasakyti savo geriausiam draugui, talentingiausiam kada nors mano sutiktam žmogui, kompozitoriui Deivydui Zvonkui! Jis suteikė  galimybę, patikėjo ir įžvelgė manyje daugiau negu kiti. Dėkoju už išsipildžiusią gyvenimo svajonę, muziką, dainas, draugystę, patarimus, tikėjimą ir maloniausią darbą kartu! Be tavęs niekuomet nebūčiau pasiekusi tiek daug, negalėčiau džiaugtis šiuo pirmuoju ir, tikiuosi, ne paskutiniu mūsų bendru albumu! AČIŪ!“.

Naująjį Liepos albumą išleido „Zuzi Etertainment“ kompanija. Jį įsigyti galite internetinėje parduotuvėje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai