Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reinikis dovanoja romantišką meilės baladę „Savi“

Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reinikis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-14 11:25
Lietuvių atlikėja Liepa ir latvių muzikantas Lauris Reinikis naujus metus pradeda pristatydami naują dainą ir vaizdo klipą „Savi“. Šis romantiškas projektas vėl suvedė abu atlikėjus po 7-erių metų pertraukos. Kaip pamenate, pirmą kartą Liepa ir Lauris susitiko dainoje „Apkabink dar“ 2013 m., kuri iškart užkariavo klausytojų širdis.

Muziką naujai dainai sukūrė Lauris Reinikis, o lietuvišką tekstą, pagal originalią latvišką dainos versiją „Savējais“, adaptavo Justinas Jankevičiaus. Projektas įgyvendintas Rygoje, 2020 m. pabaigoje pandemijos ir daugybės apribojimų metu. Nepaisant visų sunkumų, Liepa ir Lauris sugebėjo įgyvendinti projektą saugiai, kaip buvo suplanuota.

Vaizdo klipas nufilmuotas kerinčiuose „Melngalvių rūmuose“. Jį režisavo talentinga latvių režisierė Aija Strazdina. Ši romantiška meilės baladė atkuria istoriją yra apie sielos draugus, susitikusius vaikystėje ir išlikusius kartu visą gyvenimą. Ši daina tarsi himnas meilei – tyrai, nesumeluotai ir amžinai. 

„Esu labai laimingas galėdamas vėl dainuoti kartu su Liepa. Mes esame draugai nuo pat „Apkabink dar“ dainos įrašų laikų. Nuo to laiko nesilioviau galvoti apie galimybę įrašyti kažką naujo kartu su Liepa. Labai džiaugiuosi, jog jai patiko ši nauja daina ir ji nedvejodama sutiko įrašyti dar vieną duetą. Kaip autorius, norėjau sukurti gražią, prasmingą ir teigiamų emocijų praturtintą dainą, kurią pamiltų Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonės. Šiuo metu visi išgyvename sudėtingą laikotarpį, bet turime stengtis išlikti pozityvūs. Jeigu kada nors Liepa ir Evaldas nuspręstų kelti dar vienas vestuves ir atnaujinti santuokos įžadus – tikrai galėtume sudainuoti šią dainą. Pasiilgau tikrų vakarėlių“, – šypsosi Lauris.

Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reinikis / Asmeninio albumo nuotr.
Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reinikis / Asmeninio albumo nuotr.

„Labai apsidžiaugiau, kai Lauris pasiūlė įrašyti dar vieną dainą kartu. Su Lauriu esame net tik scenos partneriai, bet ir labai geri draugai. Per visą mūsų pažinties laikotarpį patyrėme daug smagių akimirkų, tad dainuoti kartu su savo draugu yra nuostabus jausmas. O ši daina yra tikrai užburianti. Nuostabi muzika, prasmingi žodžiai – užteko išgirsti pirmuosius dainos akordus ir iš karto ją pamilau.

Tiek dainos įrašai, teik vaizdo klipo filmavimas vyko Rygoje tuo metu, kai griežtėjo karantino reikalavimai tiek čia, tiek Lietuvoje. Reikėjo specialių leidimų tam, kad galėčiau atvykti į Latviją. Džiaugiuosi, jog viskas pavyko sklandžiai ir galiausiai galime visiems pristatyti nuostabią meilės dainą. Tikiu, jog kiekvienas žmogus vertas tikros ir nesumeluotos meilės. Linkiu kiekvienam rasti savo sielos antrąją dalelę“, – pasakoja Liepa.

Naujausi straipsniai