Liepa Mondeikaitė „Eurovizijos“ atrankoje kausis be „Pop Ladies“ pagalbos

Liepa Mondeikaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Liepa Mondeikaitė tikisi, kad 2015-ieji metai jai bus itin sėkmingi: per juos mergina ne tik ketina sumainyti aukso žiedus su mylimuoju Evaldu Norkevičiumi, bet ir tikisi išvažiuoti į Austriją – atstovauti Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ konkurse. Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje televizijos žiūrovai ją išgirs jau sausį.

L.Mondeikaitė Žmonės.lt patvirtino užpildžiusi paraišką dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Nors pernai ji čia dalyvavo drauge su grupe „Pop Ladies“, šįkart scenoje pasirodys viena – „Pop Ladies“ atrankoje nesivaržys. 

Anksčiau L.Mondeikaitė jau yra dalyvavusi nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje kaip solistė. Tiesa, tada jai sekėsi nekaip – su pačios kurta daina konkurse pasirodžiusi dainininkė toli nenukeliavo.

Šįkart L.Mondeikaitė Žmonės.lt sakė atrankoje dalyvausianti be jokio kūrinio – dainuos tai, ką pasiūlys konkurso rengėjai. 

Žmonės.lt primena, kad šių metų „Eurovizijos“ atrankoje taip pat ketina dalyvauti ir „Naujų pupyčių“ narė Neringa Šiaudikytė, taip pat pernai per plauką nuo pergalės likusi Vilija Pilibaitytė-Mia ir Edgaras Lubys. 

„Pop ladies“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau