Liepą Mondeikaitę „Eurovizijos“ atrankoje dėmesiu lepino sužadėtinis Evaldas Norkevičius

Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Stovėdama nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos scenoje dainininkė Liepa Mondeikaitė gali jaustis ramiai: juk publikos gretose sėdi ją besąlygiškai palaikantis sužadėtinis Evaldas Norkevičius. Taigi jei komisijos nariai atlikėją pagirs, ji iškart galės iš džiaugsmo pulti į mylimojo glėbį, o jei pasakys kandesnį žodį – turės kam pasiguosti.

Ketvirtadienio vakarą LRT didžiojoje studijoje vyko pirmieji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidų filmavimai: nufilmuotos dvi laidos, kurias televizijos žiūrovai pamatys jau sausio pradžioje. 

Pirmosios laidos filmavimo metu buvo pristatyti visi 12 šių metų atrankos dalyvių: tai pernai per plauką į „Euroviziją“ Danijoje neišvažiavusi Vilija Pilibaitytė-Mia, trečią vietą pernai atrankoje pelnęs Vaidas Baumila, taip pat Edgaras Lubys, grupė „Rollikai“, Monika Linkytė, Jurgis Bruzga, Reda Striškaitė, Milita Daikerytė, Tadas Juodsnukis, Liepa Mondeikaitė, Neringa Šiaudikytė, Wilma La.

Antroji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida (65 nuotr.)
+59

Tačiau nė vienas iš jų negalėtų pasigirti tokiu artimųjų palaikymu, kaip Liepa Mondeikaitė: antai jos sužadėtinis visą vakarą, du laidų filmavimus iš eilės praleido publikos gretose, kur aktyviai sirgo už mylimąją. 

E.Norkevičius neslėpė jaudulio, kai jo sužadėtinė stovėjo scenoje, o jai nulipus nuo jos netruko sekti paskui. Liepos jis nepaliko ir pertraukos tarp filmavimų metu – nuolat sukiojosi šalia ir rūpinosi, kad merginai nieko netrūktų. 

Tačiau E.Norkevičius nebuvo vienintelis sužadėtinis, pasirodęs atrankos filmavime. Mia čia palaikė ją prie altoriaus netrukus nusivesiantis Nerijus Antanavičius, taip pat nuoširdžiai palaikęs mylimąją užkulisiuose. 

Evaldas Norkevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau