Liemenėlės testas: 6 punktai, padėsiantys rasti tobulą variantą

Liemenėlė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-03 17:09
Mažai kas gali taip sugadinti išvaizdą, kaip netinkamai parinkta ši mažoji baltinių detalė (vyrai nesupras...) Ką jau kalbėti apie tai, kad ji gali kenkti sveikatai – nuo nejučiomis perkreipto peties, kurio vis prilaikote slystančią petnešėlę ar pavargusios nugaros, jei liemenėlė kaip reikiant neprilaiko krūtinės, iki geležinių lankelių žymių.

Bepigu toms, kurios gali prisidengti šilkiniais marškinėliais ar simboline bralette!.. Bet visoms anksčiau ar vėliau prireikia liemenėlės. Ir tada siūlome atkreipti dėmesį į šiuos punktus. 

1. Dėvėkite atsakingai 

Įdomu, kas pirmasis įgarsino versiją, kad liemenėlė tveria 6–8 mėnesius?! Nūdienos technologijos, liemenėlių kainos ir ekologijos principai prieštarauja šiai idėjai, juk šis drabužėlis beveik neišeina iš mados. Nedėvėkite tos pačios liemenėlės dvi dienas iš eilės – kaip ir kiti drabužiai, šis turi pailsėti. Skalbkite rankomis vėsiame vandenyje, nenaudokite agresyvių ploviklių ir baliklių. 

2. Universalumo principas

Jei radote savo idealą – imkite iš karto du vienetus (universaliausios spalvos dėvėti – kūno ir juoda.) O jei ieškote ko nors įmantresnio (modelio be petnešėlių, kurį vilkėsite po suknele atvira nugara, ar tokio, kurio nesimatytų iš po dekoltė), nepasikliaukite atmintimi – atsineškite į matavimosi kabiną drabužį, po kuriuo jums reikia liemenėlės. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Ieškokite kabliuko

Daugumas mūsų džiaugiasi, kai pavyksta susiaurinti, pavyzdžiui, kelnių diržą. Liemenėlei siaurumo dėsnis negalioja: kabliukai reikalingi ne figūrai pabrėžti. Taigi naują liemenėlę sekite laisviausiu kabliuku, o kai ji kiek išsitampys – o tai neišvengiama – pereikite prie tolesnių pozicijų, ir liemenėlė vėl tiks. Paprasta ir patogu! Pagailėkite savęs – leiskite sau kvėpuoti! 

4. Lygio klausimas

Liemenėlės nugarinė dalis turi būti lygi ir horizontali. Jei nugaros dirželis kilsteli aukščiau nei kaušeliai, greičiausiai matuojatės ne savo dydį arba  jums netinkamą modelį (reikėtų mažesnės apimties.) Liemenėlės nugara ir priekis turi būti viename lygmenyje, nugarinė dalis gali liesti apatinį menčių kraštą. Viduriukas, kur sueina puslankiai, patogiai prigludęs krūtinkaulio centre. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Nepasikliaukite žiniomis 

Svarbu ne dydis, užrašytas ant etiketės, o jūsų savijauta. Gyvenimas per trumpas dėvėti nepatogius apatinius.

Vieno modelio ar vieno gamintojo 34D, kurį esate įpratusi pirkti užsimerkusi, nebūtinai prilygs kito modelio ar gamintojo tam pačiam dydžiui. Ir net tas pats gamintojas moka eksperimentuoti dydžiais! Todėl būtina kaskart matuotis. Svarbu ne dydis, užrašytas ant etiketės, o jūsų savijauta. Gyvenimas per trumpas dėvėti nepatogius apatinius. 

6. Be keltuvo

Kad ir ką sakytų žvaigždės, push–up, arba prancūziškoji liemenėle, kaip ją siūlo vadinti kalbininkai, vakar dienos išradimas. Mažos, subtilios krūtys su tinkamai parinkta liemenėle atrodo kur kas geriau, nei tos pačios mažylės, tik svaiginamai sukeltos ir negailestingai suspaustos. Palikite mažoms mergaitėms žaidimus su vata ir mamos liemenėle. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai