Liemenėlės su gudrybėmis: kada kokią rinktis?

„Etam“ liemenėlė, Tomo Kaunecko nuotr. / Tomo Kaunecko nuotr. („Ciklopas“)
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-19 11:23
Krūtinės apimtį galima keisti. Bet ar tikrai to reikia? Nepatikėsite, kokius stebuklus daro liemenėlė ir kiek problemų ji išsprendžia.

Svarbiausia, pasirinkti tinkamą liemenėlę tinkamai progai ir, žinoma, derinti ją su drabužiu, kurį dėvėsite ant viršaus. 

Balta nėrinių liemenėlė. Ji puikiai tinka pirmajam rimtam pasimatymui. Kam dar? Vestuvių nakčiai jos netaupykite: verčiau segėkite šiokiadieniais po šviesiomis palaidinėmis. Labai seksualu, bet atrodo visai nevulgariai, kai iškirptėje švysteli siauras jos ruoželis.

Asimetriška liemenėlė. Liemenėlė nuėjo ilgą kelią nuo to laiko, kai buvo vienintelis modelis visiems atvejams. Dabar variantų – begalė. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas - apatinis drabužėlis, kurio petnešas gali segti, kaip nori, ir pritaikyti net drabužiui su vienu petimi.

Liemenėlė be nugaros. Nemanykite, kad raudonų kilimų merginos su atviromis nugaromis nieko neturi priekyje. Turi, dar ir kaip. Tokie kaušeliai gerai laiko krūtis ir tobulina jų formą. Galima nebijoti, kad liemenėlė nučiuoš: kaušeliai padengti silikono sluoksniu, labai patikimi.

Liemenėlė ilgai gyvens, jei saugosime jos formą. Prieš kišant ją į skalbimo mašiną reiktų kuo nors užpildyti kaušelius. Tam esama ir specialių maišelių.

Apimtį didinanti liemenėlė. Implantai palauks! Jei norite, kad krūtinė atrodytų didelesnė, rinkitės push-up, arba krūtis didinančias, pakeliančias, suspaudžiančias liemenėles. Tačiau visada prisiminkite, svarbiausia - patogumas, net ir šios formuojančios liemenėlės neturi tapti kankinimo įrankiais, tad netingėkite matuotis ir išsirinkite geriausią!


TAIP PAT SKAITYKITE: Idealios liemenėlės gidas


Liemenėlė gilioms iškirptėms. Nušluostykite nosį Jennifer Lopez. Pirkite liemenėlę su nusegamomis petnešėlėmis. Ji suteikia daug galimybių, tinka prie labai gilių iškirpčių ir, aišku, pagražina, pakelia krūtinę.

Liemenėlė be petnešėlių. Pagalvokime, kam ją rinksimės: šokiams klube, ramiam vakarui ar tik tam, kad krūtinė turėtų formą. Jei svarbiausia, kad laikytų, reiktų kuo platesnės nugarinės dalies.

Korsetas? Trys "taip"! Yra geresnių daiktelių už Bridžitos Džouns baiskelnes. Korsetas tam ir sukurtas, kad neraudotume prieš veidrodį: jis a. pakelia krūtis, b) randa taliją ir c) negailestingai ją suspaudžia. Gerai parinktas, jis vizualiai sumažina apimtis mažiausiai 5 kg. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai