Liemenėlę užsisegęs Leonardas Pobedonoscevas: „Daug porų taip kvailioja, manau, tai elementaru“

Leonardas Pobedonoscevas ir Eglė Driukaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-05 16:03
LNK eteryje startavęs serialas „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ kupinas ne tik humoro, bet ir kuo baisiausių iššūkių aktoriams. Leonardui Pobedonoscevui-Leo, filmavimo aikštelėje teko vilkėti moterišką apatinį trikotažą, o per pačius šios žiemos šalčius po lauką bėgioti vien su trumpikėmis.

Serialo herojai Ieva (Eglė Driukaitė) ir Mikas (Leo) bando išgyventi sunkų laikotarpį – paskutinę savaitę iki gimdymo. Rūpestingasis vyras, bandydamas praskaidrinti žmonos nuotaiką, šoka jai tik  su trumpikėmis ir moteriška liemenėle.

Leo nuomone, artimi, vienas kitą mylintys žmonės susigalvoja visokių išdaigų. Paklaustas, ar realiame gyvenime pats imtųsi panašių priemonių, aktorius pritaria: „Dėl tokių dalykų tikrai nekompleksuoju. Daug porų taip kvailioja, manau, tai elementaru“.

Kitame „Baisiausios mano gyvenimo svaitės“ epizode Leonardas gavo išbandymą šalčiu. Spaudžiant keliolikos laipsnių šalčiui, aktorius lauke buvo tik su apatiniais. Jis pats patvirtino, kad liko sveikas, kūrybinė komanda buvo rūpestinga ir pridūrė: „Jiems reikėjo nufilmuoti, kaip iš lauko bėgau atgal į patalpas. Tai buvo ne maratonas, o sprintas“.

Naujausią humoro serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ seriją žiūrovai pamatys šį trečiadienio vakarą 20.25 val. per LNK.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai