Liekninamieji įvyniojimai, mažinantys celiulitą

Dailus kūnas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Pavasarį ne viena dailiosios lyties atstovė susizgrimba, kad per žiemą kūno formos kiek pasikeitė, oda suglebo, išsausėjo... Kokio gelbėjimosi plano imtis, kad galėtume puikuotis paplūdimio vertu kūnu? Šiandien siūlome keletą liekninamųjų įvyniojimų receptų, kurie puikiai kovoja su celiulito pažeista oda. Išbandykime!

Aitriosios paprikos kaukės

  • 1 arbat. š. aitriosios paprikos sumaišykite su 2 valg. š. skysto medaus ir 50 g kavos.
  • 1 arbat. š. aitriosios paprikos sumaišykite su 2 arbat. š. cinamono ir 100 ml alyvuogių aliejaus.

Pasirinkusios vieną derinį, ištepkite juo problemines kūno vietas, apvyniokite plėvele ir apgaubkite rankšluosčiu. Ant kūno palaikykite 20–25 min., paskui gerai viską nuplaukite vandeniu. Nepamirškite, kad turite jausti malonią šilumą, o ne deginimą! Prieš procedūrą patariama atlikti nedidelį testą, ar nesate alergiška. Taip pat toks įvyniojimas netiks moterims, kurių oda linkusi į sudirgimą ir kitokias alergijas.

Kaukė su garstyčiomis

Į nedidelį kiekį šilto vandens įberkite 2 arbat. š. garstyčių miltelių ir išmaišykite iki košelės konsistencijos. Tuomet įdėkite po valgomąjį šaukštą medaus ir grietinės. Gauta mase ištepkite sausą kūno odą, apvyniokite jį plėvele ir rankšluosčiu. Palaikykite 15 min. ir nuplaukite vėsiu vandeniu. Šiuo atveju taip pat verta iš anksto pasitikrinti, ar nesate alergiška, ir stebėti savo savijautą, kad kaukė nedegintų odos.

Kaukė nuo celiulito su jūros kopūstais

Jums reikės 200 g džiovintų jūros kopūstų. Juos kiek pasmulkinkite ir užpilkite keliais litrais karšto, bet ne verdančio vandens. Tuomet palikite valandai. Vėliau nukoškite ir gauta mase ištepkite problemines kūno vietas. Tada apvyniokite plėvele ir rankšluosčiu. Laikykite valandą, o vėliau nuplaukite kaukę vėsiu vandeniu. Jūros kopūstai atgaivina odos spalvą, lieknina, be to, stangrina visą kūną.

Kavos kaukė, mažinanti celiulitą

Sumaišykite 4 valg. š. jūros druskos su 200 g kavos tirščių, 2 valg. š. alyvuogių aliejaus ir 100 g medaus. Viską gerai suplakite ir tepkite ant odos. Gerai įtrynusios apvyniokite plėvele ir apgaubkite rankšluosčiu. Šiltai pabūkite 20–30 minučių. Vėliau kaukę nuplaukite šiltu vandeniu.

Skaitykite daugiau