#liekamnamie: Vlada Musvydaitė kartu su šeima ragina žingsniuoti ir sportuoti namuose

Vlada Musvydaitė su vaikais/Asmeninio archyvo ir vaizdo įrašo stop-kadro nuotr.
Autorius: Beatričė Staniūnaitė
Publikuota: 2020-03-24 08:00
Lietuvos lengvosios atletikos čempionė, televizijos ir radijo laidų vedėja Vlada Musvydaitė karantino laikotarpiu kviečia visus Lietuvos gyventojus prisijungti prie žingsnių iššūkio ir namuose sportuoti kartu su šeima.

Karantino metu sveikatingumo motyvatorė, mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė ragina likti namuose, tačiau nepamiršti judėti. Siekdama, kad žmonės į šalį nenuvytų sporto, Vlada sukūrė specialų „naminių“ žingsnių iššūkį.

„Eiti parkuose ir kitose atvirose miestų vietose šiandien yra pavojinga ir neatsakinga. Vis dėlto, puikiai žinome, kad ištisas valandas sėdėdami ant sofos savo fizinei sveikatai bei nuotaikai galime padaryti taip pat didelę žalą. Dėl šios priežasties, iniciavome naminių žingsnių iššūkį, prie kurio nemokamai gali prisijungti kiekvienas. Visiems, namuose žingsniuojantiems kartu, kasdien siunčiame ir specialistų patarimus, kaip veiksmingai mankštintis ir sportuoti namuose“, – teigia Vlada Musvydaitė.

Kaip prisijungti?

  • Parsisiųskite ėjimo programėlę #walk15 APP STORE arba GOOGLE PLAY, ir joje užsiregistruokite.
  • Spauskite IŠŠŪKIAI mygtuką, pažymėtą ? ikonėle. Skiltyje NAUJI IŠŠŪKIAI prisijunkite prie NAMINIŲ ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIO.
  • Skaitykite kiekvieną dieną siunčiamus aktyvumo patarimus. Atsižvelgiant į juos, aktyviai žingsniuokite ir sportuokite namuose kasdien!

Žingsnių iššūkio metu Vlada skatina nepamiršti prie aktyvios veiklos prijungti ir savo šeimos. Pasak sporto entuziastės, likus namuose kartu su vaikais galima atlikti įdomius, nenuobodžius ir, svarbiausia, naudingus pratimus.

„Likę namuose galime sportuoti su įvairiausiu inventoriumi: rankšluosčiais, makaronų pakeliais ar agurkų stiklainiais. Tikrai įmanoma lengvai surinkti tūkstančius žingsnių vaikštant namie, o tai dar smagiau daryti kartu su šeimos nariais“, – sako V. Musvydaitė.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionė dalijasi pratimais namuose, kuriuos kartu atlieka su dukra Ula ir sūnumi Benu.

#likireiknamuose

Naujausi straipsniai