#liekamnamie: Stano ir Zvonkus sukūrė dainą apie karantiną

Deivydas Zvonkus ir Liepa Norkevičienė / Klipo stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-20 18:52
Stano ir Deivydas Zvonkus pristato naują dainą. Abu pasakoja, kad gavo daugybę laiškų su klausimu, kada gi bus sukurta daina apie koronavirusą, bet kadangi tema yra sudėtinga – buvo ilgai galvota, kaip teisingai galima ją interpretuoti.

Į esantį viruso pavojų kompozitoriai žiūri labai rimtai ir griežtai laikosi karantino, tačiau apie gyvenimą karantine nutarė dainuoti šmaikščiai. Jiems padėjo ir visas būrys garsenybių, nusifilmavusių vaizdo klipe.

Štai, ką Stano ir D. Zvonkus kalba apie savo kūrinį:

„Sulaukėme gražaus astronominio pavasario – nuo vakar diena vėl ilgesnė už naktį. Pasaulis niekur nebeskuba. Stano džiaugiasi prie Italijos krantų sugrįžusiais delfinais, o Zvonkus pagaliau gavo galimybę susipažinti su savo vaikais.

Šių keistų aplinkybių fone, savo gerbėjams ir hateriams pristatome pavasario saule persmelktą kūrinį – Gyvenkim per atstumą. Jame giliomis poetinėmis metaforomis rekomenduojami variantai, kuo galima užsiimti karantino metu.

Tai meditacija, joga, saviįtaiga, kabala, budizmas, skrajojančio spagečių monstro bažnyčios teologinės subtilybės. Ir, be abejo – demografinės padėties gerinimas. Mes tautiečiams esame geras pavyzdys – turime po vidutiniškai 2,5 vaiko. Linkime mūsų tautai per šiųmetes Kalėdas patirti gimstamumo bumą. O, kol kas, gyvenkim per atstumą ir linguokime į ritmą.“