#liekamnamie: Roberto Kalinkino karantinas – šeima, filmas, knyga

Robertas Kalinkinas su dukra Mara/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2020-03-18 18:15
Prekinio ženklo „RobertKalinkin“ įkūrėjas Robertas Kalinkinas sako, kad verslui ir šeimai nelengvą karantino laikotarpį išgyvena į viską žvelgdamas pozityviai. „Laikau tai puikia proga padirbėti iš namų ir daugiau laiko skirti savo šeimai“, – teigia du mažus vaikus auginantis dizaineris.

Pirmąją savaitę su žmona ir vaikais R. Kalinkinas leidžia namuose, sodyboje. Visi susilaiko nuo bet kokių kelionių šalies viduje bei skatina visuomenę elgtis itin atsargiai.

„Panikos nejaučiame, kad ir kokia bebūtų padėtis – virusas nei matomas, nei užuodžiamas. Ilgas jo inkubacinis laikotarpis apsunkina pastebimumą ankstyvoje stadijoje“, – įsitikinęs Robertas.

Žinomas vyras su žmona Agne, dukra Mara bei sūnumi Marku laikosi įprastų prevencijos priemonių, skatina aplinkinius bei savo artimuosius kreipti dėmesį ne į ribojimus, o sveiką bei nuovokų protą.

„Gerbiame vyriausybės sprendimą dėl karantino ir tikimės, kad situacija pasitaisys“, – sako dizaineris. Robertas su šypsena pasakoja, jog pagaliau jam atsirado daugiau laiko tokiai veiklai, kaip pavyzdžiui maisto ruošimas.

„Dėmesio skiriu ne tik išbandymams virtuvėje, bet ir vaikų ugdymui, žaidimams kartu. Pagaliau su Marku imsimės „Lego“ sienos statybos, su dukra Mara darysime pėdučių liejinius.“

R. Kalinkinas karantino laikotarpiu planuoja pertvarkyti ir jų šeimos kieme įrengtą vaikų žaidimų aikštelę.

„Visus raginu prisiminti, jog mums nereikia tragedijų tam, kad taptume vieningi. Padėkime vieni kitiems ne tik šiuo sunkiu laikotarpiu, o visada. Jei nesame tikri dėl savo sveikatos, nerizikuokime aplinkinių gerove. Mūsų šeimai taip pat teko atidėti ilgai lauktas atostogas Azijoje, keletą darbinių skrydžių Europoje, bet išgyvensim“, – šypteli Robertas.

Dizaineris karantino metu rekomenduoja:

  • Būtinai perskaityti Nicko Bostromo knygą „SuperIntellegence“ („Puiki knyga apie dirbtinį intelektą ir mūsų priverstinį gyvenimą su juo“)
  • Pažiūrėti didžiulio populiarumo „Nettflix“ televizijoje sulaukusią dokumentiką „Don‘t F***k With Cats” („Suprasite kaip žmonės gali dirbti kartu, kai nori“)
  • Skirti laiko rankdarbiams („Tai padeda suprasti ir vertinti kitų darbus adekvačiau“)
  • Meistrauti

JŪSŲ LAISVALAIKIUI NAMUOSE:
„Žmonės Knygos“ – internetiniame knygyne rasite įdomių ir gerų knygų. Užsukite ČIA.
„Žmonės Cinema“ – kino platforma kviečia žiūrėti filmus patogiai namuose. Išbandykite ČIA.

Naujausi straipsniai