#liekamnamie: Beata Nicholson namuose įsirengė vaikų kirpyklą

Beata Nicholson su šeima/ Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson su vyru Tomu Nicholsonu ragina visus karantino laikotarpiu likti namie. Šeima su Žmonės.lt dalijasi nuotaikinga akimirka – kadangi į kirpyklą šiuo metu eiti negalima, kodėl gi patiems neišbandyti kirpėjo amato?

„Tomas pažiūrėjo „Youtube“, išsitraukė mašinėlę, truputis filmukų, dainų ir kirpykla namie įvyko! Nepasakyčiau, kad geriausios šukuosenos pasaulyje, bet į akis nebelenda, jau kirpyklas namie atsidarėt? Ko dar išmoksim per šį laikotarpį?“ – optimistiškai nuteikė Beata.

Primename, kad vos prasidėjus karantinui, Beata Nicholson su seserimi Odeta ėmėsi gražios iniciatyvos. Seserys nusprendė iš restoranų „Jurgis ir Drakonas“ bei „Brooklyn Brothers“ maistą tiekti medikams.

„Įdomūs ir sudėtingi laikai. Restoranams tikrai nelengva, todėl mano sesuo Odeta, kuri valdo tinklą, sugalvojo maistą pristatyti Lietuvos medikams. Supratome, kad yra žmonių, kuriems šiuo metu dar sunkiau“, – tada kalbėjo Beata.

„Visi esame apimti nerimo ir baimės, bet labai tikimės, jog šis laikotarpis baigsis. Medikams, be abejo, linkime didžiausios stiprybės“, – pridūrė ji.

Skaitykite daugiau