Liamui Neesonui kino aikštelėje teko iš naujo išgyventi žmonos netektį

Liamas Neesonas ir Natasha Richardson / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-23 08:47
2009 metais slidinėdama tragiškai žuvo Liamo Neesono žmona, taip pat garsi aktorė Natasha Richardson. Pora iki nelaimingo atsitikimo santuokoje gyveno 15 metų, susilaukė dviejų atžalų. Istorija, kuri priminė melodramą, baigėsi, kai L.Neesonui teko ligoninėje atjungti mylimosios gyvybę palaikančius aparatus.

Kaip pasakojo pats aktorius, tokių akimirkų gyvenime nelinkėtų net ir baisiausiam priešui, todėl visomis išgalėmis stengėsi pamiršti netekties skausmą. Tačiau kančias vėl priminė naujo filmo, kuriame sutiko vaidinti ne tik pats L.Neesonas, bet ir jo sūnus Michealis Richardsonas, scenarijus. Juostą „Prisiminimai iš Italijos“ Lietuvos žiūrovai kino ekranuose galės išvysti jau nuo šio penktadienio, rugsėjo 25  dienos. 

L.Neesonas čia vaidins Londono menininką Robertą, kuris vieną dieną sulaukia žinios apie savo buvusios žmonos mirtį ir jos palikimą – vilą Toskanoje. Tačiau palikimas skirtas ne jam vienam. Antrasis vilos paveldėtojas – Roberto sūnus Džekas (kurį vaidina tikras L.Neesono sūnus M.Richardsonas), su kuriuo tėvas matosi itin retai.

Liamas Neesonas ir Natasha Richardson / Vida Press nuotr.
Liamas Neesonas ir Natasha Richardson / Vida Press nuotr.

„Mano ir Natashos meilės istorija buvo įspūdinga, kaip filmuose. Įsimylėjome, kuomet aš dar buvau vedęs, bet greit supratome, kad mums skirta būti drauge. Po metų susituokėme, susilaukėme dviejų sūnų. Apie Natashos traumą išgirdau būdamas filmavimo aikštelėje, ji telefonu man pasakė, kad krito slidinėdama ir nieko baisaus nenutiko. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad žmona patyrė rimtus galvos sužalojimus ir paniro į komos būseną. Atvykus paaiškėjo, jog smegenys mirė ir man teko priimti sunkiausią gyvenimo sprendimą – išjungti jos gyvybę palaikančius aparatus“, – prisiminė aktorius.

Filmų žvaigždė teigė, jog atsigauti po tragedijos labiausiai padėjo žinojimas, kad žmona norėjo paaukoti savo organus donorystei, taip šeima ir pasielgė. Tačiau naujasis filmas ir vėl privertė mintimis grįžti į praeitį, prisiminti jausmą, kuris užklumpa netekus artimiausio žmogaus. Ir tai ne vienintelis dalykas, susiejęs aktoriaus šeimos istoriją su juostos scenarijumi. Taip pat čia itin svarbūs jo santykiai su sūnumi.

Liamas Neesonas su sūnumi / Vida Press nuotr.
Liamas Neesonas su sūnumi / Vida Press nuotr.

Kelionės į Italiją metu, pagrindinis dramos herojus Robertas labai suartėja su sūnumi. Atvykus prie namo, kuriame prabėgo didelė Džeko vaikystės dalis, juos ištinka šokas dėl vilos būklės: apgriuvęs, apdulkėjęs ir varganas namas nė iš tolo neprimena kažkada buvusios didybės. Trumpai pasitarę, vyrai nusprendžia vilą šiek tiek paremontuoti ir parduoti.

Leisdami laiką kartu, Robertas ir Džekas norom nenorom ima daugiau bendrauti tarpusavyje. Pamažu į paviršių iškyla senos istorijos, prisiminimai, nuoskaudos ir priekaištai. Su naujais jausmais jiems padeda tvarkytis ir abiejų netikėtai atrasta romantika: Robertas ima vis labiau žavėtis žodžio kišenėje niekad neieškančia Keite, o Džekas įsimyli žavią vietinę virtuvės šefę Nataliją (modelis Valeria Bilello).

Nuostabios Italijos gamtos fone tėvas ir sūnus permąstys savo gyvenimus, atras atsakymus į seniai kamavusius klausimus, prisimins tikrąsias vertybes ir iš naujo atras meilę.

Šį neįtikėtinai į tikrąją L. Neesono gyvenimo istoriją panašų filmą „Atsiminimai iš Italijos“ kino teatruose galėsime pamatyti jau nuo šio penktadienio, rugsėjo 25  dienos.

Naujausi straipsniai