Liamas Neesonas išrinktas trečiu seksualiausiu aktoriumi, vyresniu nei 60 metų

Liamas Neesonas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-09 09:46
Netrukus kinuose pasirodysiančios dramos „Sąžiningas vagišius“ aktorius Liamas Neesonas (68) pateko į seksualiausių kino pasaulio žvaigždžių, vyresnių nei 60 metų, trejetuką. Apklausos nugalėtoju tapo kultinė žvaigždė Jeffas Goldblumas, o tarp septintąjį dešimtmetį įžengiančių pasaulio ikonų antras liko „Žiedų valdovo“ aktorius Viggo Mortensenas.

Trečiąją vietą apklausoje nepailstantis veiksmo filmų aktorius Liamas Neesonas dalinasi su vesternų veteranu Harrisonu Fordu.

Kas aštuntas apklausoje dalyvavęs kino gerbėjas sutiko, kad „Pagrobimas“ filmų serijos žvaigždė L.Neesonas filmavimo aikštelėje palieka daugiausiai charizmos. Geriausiųjų dešimtuke taip pat buvo išrinkti „Oskaro“ laureatas Tomas Hanksas bei amerikiečių aktorius Richardas Gere'as.

I-ąją vietą tarp seksualiausių kino pasaulio žvaigždžių, vyresnių nei 60 metų, užėmęs Jeffas Goldblumas
I-ąją vietą tarp seksualiausių kino pasaulio žvaigždžių, vyresnių nei 60 metų, užėmęs Jeffas Goldblumas
II-ąją vietą tarp seksualiausių kino pasaulio žvaigždžių, vyresnių nei 60 metų, užėmęs Viggo Mortensenas
II-ąją vietą tarp seksualiausių kino pasaulio žvaigždžių, vyresnių nei 60 metų, užėmęs Viggo Mortensenas

Toliau pasirodo vienintelis Džeimsą Bondą suvaidinęs aktorius Sean'as Connery, o dešimtuką užbaigia veiksmo filmų žvaigždės Sylvesteris Stallone ir Arnoldas Schwarzeneggeris, atitinkamai užėmę devintą ir 10 vietą.

„OnBuy.com“ vykdytoje apklausoje seksualiausia, vyresne nei 60 metų aktore tapo buvusi Bondo mergina Jane Seymor.

Jane Seymour
Jane Seymour

Aktorius Liamas Neesonas, nominuotas „Oskarui“ už pasirodymą karinėje dramoje „Šindlerio sąrašas“, yra tapęs tokiu pat veiksmo filmų sinonimu, kaip Tomas Cruise'as ar Bruce'as Willisas.

Panašiai, „Pagrobimas“ filmų serija yra laikoma netikėtu pastarojo dešimtmečio hitu, nukreipusiu aktorių į veiksmo herojaus kelią ir karjeros aukštumas. Filmai, kuriuose vaidina Šiaurės Airijoje gimęs aktorius nuo tada kai pirmąkart pasirodė didžiajame ekrane uždirbo daugiau nei 6 mlrd. eurų.

Liamas Neesonas
Liamas Neesonas

Jo vaidmenys filmuose „Tamsos riterio sugrįžimas“ ir „Žvaigždžių karai: epizodas I – pavojaus šešėlis“, bei liūto Aslano įgarsinimas populiarioje „Narnijos kronikų“ franšizėje, pavertė L.Neesoną daugiausia uždirbančia Airijos kino žvaigžde.

Paskutiniuose dviejuose aktoriaus filmuose vystoma panaši suteršto herojaus tema. Netrukus kinuose pasirodysiančioje veiksmo dramoje „Sąžiningas vagišius“ (angl. „Honest Thief“) Liamas Neesonas vaidina banko plėšiką, kuris bando atsiversti, nes įsimyli ir nori toliau gyventi sąžiningai.

 

Liamas Neesonas  / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Liamas Neesonas / „ACME Film“ archyvo nuotr.

Vis dėlto, bandydamas prisipažinti teisėsaugai, jis greitai supranta, kad FTB yra labiau korumpuota institucija negu eilinis gatvės banditas. Nelieka nieko kito, kaip tik stoti į viską aplink griaunančią kovą, kad vagišius išsaugotų savo vardą.

Naujausi straipsniai