Liamas Hemsworthas apie santykius po vestuvių: „Noriu kuo daugiau vaikų“

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-05 18:45
Miley Cyrus (26) ir Liamo Hemswortho (29) romanas buvo toks permainingas, kad dažniau atrodė, jog dainininkė ir aktorius išsiskirs, nei prisieks amžinai vienas kitą mylėti. Tačiau nutiko atvirkščiai. Apie santykius po vestuvių pirmą kartą prakalbo Liamas, papuošęs „GQ Austalia“ žurnalo viršelį.

Vyras prisipažino svajojantis apie vaikus, tačiau tam, pasak jo, geriausias laikas – ateityje. 

„Norėčiau 10, 15 arba 20 vaikų, – juokėsi Liamas Hemsworthas ir kiek surimtėjęs pridūrė. – Žinoma, kad pasvajojame apie vaikus. Tai tikrai įvyks kažkada ateityje. Tačiau dabar tam nėra tinkamas metas.“

Pora ne vieną gerbėją nustebino slapta susituokę praėjusių metų gruodį, tačiau vyras tikino, kad niekas nepasikeitė po to, kai ant abiejų rankų pirštų sužibo vestuviniai žiedai.

„Tai nepakeitė mūsų santykių. Manau, kad vestuvės tik dar labiau mus sujungė ir pagilino mūsų ryšį. Tik tiek,“ – interviu metu „GQ Australia“ žurnalui kalbėjo L. Hemsworthas.

 Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas
Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas

Aktorius prisiminė ir romantišką judviejų su Miley pažintį bei audringų santykių pradžią.

„Buvau 18-os, kai sutikau Miley. Mes iš tiesų labai greitai vienas kitą pamilome ir aš, tikriausiai, nuo pat pradžių žinojau, kad ši moteris privalo būti mano gyvenime. Tik, žinoma, mes neskubėjome tuoktis, nes buvome dar labai jauni,“ – atviravo Liamas. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai