Liamas Hemsworthas apie gimtadienį švenčiančią Miley Cyrus: „Ačiū, kad esi mano gyvenime“

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-24 19:18
Dainininkei Miley Cyrus lapkričio 23-oji ypatinga – tądien ji minėjo 26-ąjį gimtadienį. Mergina ne tik atšventė gimimo dieną, bet ir Padėkos dieną. Susirinkę artimieji ir draugai Miley padėjo sukurti šventinę atmosferą.

Gimtadienį mergina šventė kartu su Liamu Hemsworthu ir jo šeima. Atrodo, kad pora ir vėl džiaugiasi buvimu kartu. Nors jų santykiai – lyg karuselė. Vieną dieną jie planuoja vestuves, kitą – suka skirtingais keliais. 

Dar liepos mėnesį pasklido žinia apie skyrybas, kai Miley pašalino visus savo socialinio tinklo „Instagram“ įrašus.

Pasak Daily Mail, tąkart pora santykius nutraukė dėl išsiskyrusių nuomonių apie šeimą. Liamas – pasiruošęs susilaukti vaikų, tačiau Miley prisipažino šiuo metu šeimos pagausėjimo nenorinti.

Apie nesutampančias poros nuomones papasakojo artimas jų draugas. Pasak jo, M. Cyrus niekaip nepasiryžta rimtesniems įsipareigojimams.

„Miley nuolatos atidėlioja vestuvių planus. Liamas jau pavargo laukti. Pastaraisiais mėnesiais jie labai nesutaria. Ji nenori susituokti ir tai mato visi išskyrus Liamą. Jo šeima jam dažnai kartoja, kad laikas nutraukti šiuos santykius, tačiau Liamas vis tikėjosi, kad Miley pasikeis. Dabar jis jaučiasi kaip kvailys“, – sakė artimas Liamo ir Miley draugas.

Žmonės.lt primena, kad Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas susipažino filmavimo aikštelėje 2009 m. Vėliau, 2012 m. jie paskelbė, kad susižadėjo, tačiau altoriaus link nepajudėjo. Abu jie padarė pertrauką – Miley draugavo su modeliu ir aktoriumi Patricku Schwarzeneggeriu.

Vis dėlto buvę mylimieji susitaikė, Liamas padovanojo antrą sužadėtuvių žiedą Miley, jų socialinės paskyros pradėjo pildytis bendromis nuotraukomis.

Tačiau Miley 26-ąjį gimtadienį porelė atšventė kartu. Australų aktorius Liamas Hemsworthas pasidalino Miley Cyrus nuotrauka socialiniame tinkle „Instagram“. Ją lydėjo komentaras: 

„Su gimimo diena, mano miela mergaite. Tu man dar brangesnė negu kada nors anksčiau, – rašė aktorius. – Tad ačiū tau, kad esi mano gyvenime“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai