Leono Somovo numylėtinė Nombeko Augustė „Žmonės 2019” apdovanojimuose pristatė širdies draugą

Nombeko Augustė su mylimuoju Kasparu/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-18 20:08
Sausio 18 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre netrūko įsimintinų akimirkų, čia vyko apdovanojimai „Žmonės 2019”. Svečiai į iškilmingą ceremoniją rinkosi nuo 18 valandos. Prie Lietuvos visuomenei jau seniai pažįstamų veidų prisijungė ir tie, kurie stebindami savo darbais, į populiarumo padangę įkopė dar visai neseniai.

Leono Somovo numylėtinė, projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi Nombeko Augustė šį vakarą į apdovanojimus „Žmonės 2019“ atvyko pirmą kartą. Jaunai atlikėjai teko garbė savo muzikiniu pasirodymu pradėti transliaciją.

Prieš pat pasirodymą Augustė jaudinosi – gi ne kas vakarą tenka pasirodyti tokiai miniai žmonių, tačiau merginą palaikė mylimasis.

„Tai – Kasparas“, – Augustė pristatė ją už rankos laikantį vaikiną. Drauge jie jau kurį laiką. Būtent Kasparas šį vakarą – didžiausias Nombeko Augustės gerbėjas.


„ŽMONĖS 2019“ apdovanojimų svečiai/Irmanto Gelūno nuotr.
„ŽMONĖS 2019“ apdovanojimų svečiai/Irmanto Gelūno nuotr.

„Lietuvos balsas“ – nėra pirmasis dalyvės žingsnis didžiosios scenos link. Dar praėjusiais metais ji dalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje kartu su ketvirtojo sezono „Lietuvos balso“ nugalėtoja Kotryna Juodzevičiūte, kaip atlikėjos pritariančioji vokalistė. Prieš tai Nombeko Augustė savo jėgas išbandė ir kituose muzikiniuose televizijos projektuose, tačiau šiems, dalyvės nuomone, net nėra ko lygintis su nauja patirtimi „Lietuvos balse“.

Šį kartą jaunai dainininkei teko trečioji vieta, tačiau jos muzika prasiskverbė į Lietuvos klausytojų širdis. Leonas Somovas taip pat palaiko talentą, todėl tikriausiai scenoje kartu juos dar išvysime, o per „Žmonės 2019” apdovanojimų ceremoniją Nombeko į sceną lipo drauge su Jaronimu Miliumi.

Apdovanojimų
partneriai:

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama