Leonas Somovas: „Tapus tėčiu teko keisti įpročius“

Leonas Somovas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-22 08:55
Laukiamiausias vasaros sezono atidarymo renginys „Sveika, Neringa!“ poilsiautojus džiugins ne tik aktyviomis pramogomis, bet ir nemokamais žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertais. Renginiui besiruošiantis Leonas Somovas atskleidžia, kad sveikatingumo svarbą jis geriausiai suprato, kai tapo tėčiu.

„Mano mama – buvusi bėgikė, todėl kai augau gyvenome fiziškai aktyviai. Paauglystėje lankiau sporto mokyklą, bet atradęs muzikinį pašaukimą, sportą pradėjau laikyti laiko gaišimu. Vis dėlto, dabar stengiuosi palaikyti sveiką balansą – kartais tenka 12 val. sėdėti įrašų studijoje, o kartais dviračiu numinu ir 100 km.

Dabar, kai turiu vaikų, fiziniam aktyvumui skiriu didelį dėmesį, nes manau, kad įpratę leisti laiką aktyviai, jie ateityje taip pat rinksis tokį gyvenimo būdą. Einame į parką, vaikštome po mišką, mokinu mergaites važiuoti dviračiais, o šią vasarą ketiname išmokti ir važinėti riedučiais“, – atskleidė žinomas vyras.

Muzikanto teigimu, požiūris į sveiką mitybą labiausiai pasikeitė, kai šeimoje atsirado vaikų. „Dabar stengiuosi rinktis mažiau, bet geresnės kokybės maisto. Vis dėlto, kartais neaplenkiame ir greito maisto restoranų. Tiesa, pats labai mėgstu gaminti maistą ir stengiuosi nedaryti kai kurių dalykų, kurie, mano manymu, yra ne tik ne itin sveiki, bet ir gadina skonį – niekada nenaudoju grietinės, majonezo ar kečupo. Mieliau renkuosi įvairius aliejus: moliūgų, kanapių, migdolų, sezamų ir t.t. Tiesa, turiu silpnybę saldumynams ir norėčiau išsiugdyti stipresnę valią jų mažinimui“, – šypsojosi L.Somovas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Nors festivalyje „Sveika, Neringa!“ Leonas koncertuos, tačiau planuoja nepraleisti progos ir pasimėgauti viešnage pajūryje. „Kartais norisi apkeliauti pasaulį ar nuskristi iki Marso, o kartais – tiesiog ramiai pabūti gamtoje. Bet kuriuo atveju, keliaujant su vaikais bene svarbiausias dalykas yra oras – tuo neseniai įsitikinome Korsikoje, kur per lietų devynias valandas žiūrėjome prancūzišką televiziją, o šviečiant saulei 9 kilometrus lipome į kalną.

Bet kuriuo atveju, man labai patinka Lietuvos miškai – ten galiu vaikštinėti nuo ryto iki vakaro. Ateityje svajoju apie nedidelį namą vidury miškų, pro kurio langą galėčiau tyliai fotografuoti gyvūnus. O vasaros sezono atidarymo proga Neringoje vyksiantis koncertas man bus puiki proga ne tik pabūti nuostabioje pajūrio gamtoje, bet ir, jei pavyks tai suderinti, įdomiai ir turiningai praleisti laiką su šeima“, – atskleidė L.Somovas.

Vasaros sezono atidarymo proga birželio 8-10 dienomis jau trečius metus iš eilės į Nidą kvies festivalis „Sveika, Neringa!“. Jo lankytojai galės aktyviai pramogauti, dalyvauti bėgime, pėsčiųjų žygyje ar orientacinėse varžybose, į kuriuos registruotis reikėtų www.sveikaneringa.lt.

Taip pat sveičia galės mėgautis nemokamais žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertais. Festivalio svečiams gros Leon Somov, Lemon Joy, Daddy Was a Milkman ir Beatrich.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai