Leonas Somovas su „Highly Sedated“ Valdovų rūmų kieme rengia elektroninį vakarėlį

Leonas Somovas / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-21 10:45
Penktadienio vakarą Valdovų rūmų kieme Leonas Somovas su elektroninės muzikos projektu „Highly Sedated“ surengs vakarėlį. Specialiai „Midsummer Vilnius“ festivaliui prie grupės prisijungs ir Lietuvos kamerinis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno.

Pirmą kartą kartu su Leonu švedų elektroninės muzikos grupė „Highly Sedated“ Lietuvoje pasirodė 2015 metais muzikos festivalyje „Galapagai“. Nuo to laiko abi pusės pajuto, kad jų muziką jungia kažkas ypatingo ir nusprendė pabandyti įrašyti keletą singlų. Tai pasiteisino – netrukus nuo jų bendro darbo pradžios grupė pasirašė sutartis su garsiojo švedų didžėjaus Steve'o Angello prodiuserine kompanija „Size records“.

„Kiekvieną mėnesį su „Highly Sedated“ susitinkame bent kelioms dienoms ir kartu repetuojame „Size“ studijoje, Stokholme. Neseniai pabaigėme įrašinėti pirmąjį savo albumą pavadinimu „All we have is now“. Tai mums labai svarbus darbas, kuris gerbėjus pasieks jau liepos 28 d. Į koncertą Vilniuje atvykę klausytojai bus pirmieji, su kuriais pasidalysime naujojo mūsų albumo kūriniais, tad laukia tikrai svarbus ir labai įdomus pasirodymas“, – teigia Leonas Somovas.

„Lietuva mūsų širdyse užima ypatingą vietą. Čia ne tik Leono namai, bet taip pat vieta, kur prasidėjo visas mūsų projektas. Klausytojai čia mums visada buvo labai malonūs ir tikrai žino, kaip reikia linksmintis! Koncertas „Midsummer Vilnius“ festivalyje taps geru vakarėliu. Šis koncertas bus ypatingas ir tuo, kad grosime kartu su orkestru. Nekantraujame, kol galėsime elektroninę šokių muziką sujungti su klasikiniais instrumentais. Tam itin tiks ir mūsų koncerto vieta, suteiksianti jam ypatingą atmosferą. Neabejojame, kad klausytojams visa tai turėtų patikti“, – sako „Highly Sedated“.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai