Leonardui Pobedonoscevui vaidmenį kine atnešė lemtingi atsitiktinumai

Romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“/V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-13 09:11
Sausio 3 d. kino teatrus pasieks nauja lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Aštrialiežuvį laidų vedėją Tomą Vilką įkūnyjęs Leonardas Pobedonoscevas atskleidžia lemtingus stapimus, lydėjusius jį viso kūrybinio proceso metu.

„Aš net neturėjau filmuotis „Tobulame pasimatyme“. Kai paskambino prodiuseris, iš karto pasakiau, kad turiu važiuoti į Ukrainą, kur mane vienam pagrindinių vaidmenų patvirtino daugiaserijiniame filme. Matyt, Laurynas Šeškus meldėsi ar įtraukė magiškas jėgas, kad manęs nepaimtų ir projektas griūtų. Jo planas išsipildė – projektą Ukrainoje užšaldė“, – atskleidė vienas mylimiausių Lietuvos kino aktorių.

„Nuo pradžių buvo malonu girdėti, kad kūrybinė komanda tame vaidmenyje mato tik mane, todėl paaiškėjus, kad užsienio projektas sustabdomas, depresija tikrai neužpuolė. Iš karto atsakiau „aš – jūsų, gavot, ką norėjot, dirbam“ ir jau netrukus pasinėrėm į darbus“, – pasakojo L. Pobedonoscevas.

Romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“/V. Ovadnevo nuotr.
Romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“/V. Ovadnevo nuotr.

Žinomas vyras atskleidė, kad šis sutapimas – ne vienintelis, lydėjęs filmo kūrimo procese. „Tomas Vilkas filme – lyg mano paties kelio retrospektyva. Buvau ir žvaigždė, ir padykęs, pasirodo, bent kolegos sako, buvau ir pasikėlęs. Filmas bus graži dovana man jubiliejinių 40-ųjų metų proga. Juk ir trailer’į pristatėme būtent per mano gimtadienį“, – prisiminė aktorius.

Romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“/V. Ovadnevo nuotr.
Romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“/V. Ovadnevo nuotr.

„Negana to, dvi pamainas filmavome LNK studijoje. Bijojau ir jaudinausi, nes abiejų dienų scenos pastatytos ant manęs: monologai, dialogai, durniavimai... Buvo cirkas iki ašarų. Galiausiai filmavome itin sudėtingą monologą, kur mano personažas kalba apie tai, kad būtent čia viskas prasidėjo. Apsidairau ir prisimenu – mano karjera su laida „Myli nemyli“ taip pat prasidėjo šitoje LNK studijoje. Ji taip pat, kaip visas filmas, buvo apie aklus pasimatymus“, – neįtikėtinus sutapimus atskleidė L. Pobedonoscevas.

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai