Leonardo DiCaprio surimtėjo: mylimąją pristatė savo tėvams

Camila Morrone ir Leonardo DiCaprio
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-26 16:26
Nepaisant to, kad aktorius Leonardo DiCaprio iki šiol turėjo tikro širdžių ėdiko statusą, panašu, kad paskutinieji jo santykiai su Camila Morrone – gan rimti.

Su gražuole Camila Leo susitikinėja jau daugiau nei metus. 22-ejų modelis bei aktorė neseniai susipažino ir su Leonardo tėvais. Artimi porai šaltiniai vieną užsienio leidinį patikino: „Jie daug laiko praleidžia kartu, galima sakyti jau kurį laiką drauge gyvena.“

„Camila beveik visą laiką pasilieka pas Leonardą. Jų santykiai – tvirti, pora puikiai sutaria“, – teigia kitas šaltinis.

Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone / Vida Press nuotr.
Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone / Vida Press nuotr.

Susipažinimas su Leonardo tėvais – rimtas žingsnis, todėl visas Holivudas tikisi porą jau netrukus išvysti ant raudono kilimo, kokioje spindinčioje filmo premjeroje. 

Camila – modelis ir pradedanti aktorė, tačiau jai nereikia skintis kelio į pramogų pasaulį (antra vertus, geras užtarėjas visada puiku). Ji šiam pasauliui priklauso nuo gimimo: tėvai Lucila Solá (40) ir Maximo Morrone (51) – aktoriai ir modeliai, perdavę puikų genų rinkinį dukrai. O didžiausias Camilos sėkmės garantas – jos patėvis garsusis aktorius Alas Pacino (79). Su šia žvaigžde jos motina, išsiskyrusi su pirmuoju vyru ir atvykusi į Valstijas, susipažino 2007 metais. Žaviai besišypsanti aukšta brunetė argentinietė, tuomet – kiek daugiau nei trisdešimties, nesunkiai apsuko galvą veik keturiais dešimtmečiais vyresniam Pacino.

Aktorius, be kita ko, turintis tris vaikus (dvyniai Antonas ir Olivia net jaunesni už Camilą), tapo tikru tėvu mylimos moters dukrai (ją augino nuo dešimties metų). Esama versijos, kad pats Alas ir supažindino Camilą su Leonardo – juk abu aktoriai yra geri draugai, o DiCaprio itin vertina „Krikštatėvio“ žvaigždės talentą.

Naujausi straipsniai