Leonardo DiCaprio su 21-erių gražuole mergina atostogauja Sen Tropeze

Camila Morrone ir Leonardo DiCaprio
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-31 18:29
Leonardo DiCaprio (43) ir Camila Morrone (21) laiką leidžia saulėtame Sen Tropeze. Nors nuo pašalinių akių pora ir bando slėptis, jų nuotraukos pasiekė viso pasaulio portalus.

Kalbos apie romaną sklandė nuo gruodžio vidurio: Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone kartu sutiko Naujuosius metus, rodėsi vakarėliuose ir net Ellen DeGeneres gimtadienyje, drauge išvyko romantiškų atostogų.

Pradžioje niekas per daug nekreipė dėmesio – DiCaprio keičia merginas kaip pirštines. Tačiau šiuo metu Sen Tropeze Leo laiką leidžia ne tik su nauja mergina, bet ir jos motina Lucila Sola, kuri taip pat yra žinoma aktorė. Panašu, kad svajonių jaunikis rimtai įsipareigojo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Lucila gyvena su žymiuoju Al Pacino, kurį L. DiCaprio mylimoji dažnai vadina tėčiu.

Al Pacino, be kita ko, turintis tris vaikus (dvyniai Antonas ir Olivia net jaunesni už Camilą), tapo tikru tėvu mylimos moters dukrai, kurią augino nuo dešimties metų. Esama versijos, kad pats Alas ir supažindino Camilą ir Leonardo – juk abu aktoriai geri draugai, o DiCaprio itin vertina „Krikštatėvio“ žvaigždės talentą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Camila Morrone filmuojasi reklamoms nuo vaikystės, bet rimtų filmų sąrašu negali pasigirti. Antra vertus, jai dar tik dvidešimt, o ji jau suvaidino Bruce’o Willio herojaus dukrą naujajame trileryje „Death Wish“ („Mirties troškimas“). Be to, Camila pozavo Turkijos „Vogue“ viršeliui, žurnalams „Love“ ir „Sports Illustrated“, demonstravo „Moschino“ kolekciją, dirba su garsia modelių agentūra „IMG Models“. Kad ir kaip žiūrėtum – trečias bilietas taip pat laimingas: Leonardo DiCaprio mergina (netgi – buvusi DiCaprio mergina, jei jau ką) – tai, žinote, puiki rekomendacija!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai