Leonardo DiCaprio širdis vėl laisva: išsiskyrė su 22 metais jaunesne aktore Camila Morrone

Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone / Scanpix nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Holivudo žvaigždė Leonardo DiCaprio (47) ir už jį 22 metais jaunesnė aktorė Camila Morrone (25) nusprendė pasukti skirtingais keliais. Tokį sprendimą jie priėmė po kiek daugiau nei ketverius metus trukusio romano.

Apie poros išsiskyrimą šaltiniai patvirtino leidiniui „People“.

47-erių „Oskaro“ laureatas Leonardo DiCaprio ir 25-erių aktorė bei modelis Camila Morrone savo santykius, užsimezgusius 2018 m., laikė paslaptyje.

2020-ųjų vasarį jiedu pirmąkart pasirodė viešai, kai kartu sėdėjo pirmoje eilėje per „Oskarų“ įteikimo ceremoniją.

Prieš prasidedant ceremonijai, pora ant raudono kilimo pozavo atskirai, tačiau auditorijai suėjus į „Dolby“ teatrą, C.Morrone prisijungė prie L.DiCaprio ir Brado Pitto, sėdėjusio šalia jos iš kitos pusės.

Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone / Scanpix nuotr.

Dar 2019 m. šaltinis „People“ teigė, kad L.DiCaprio ir C.Morrone santykiai atrodė „gana rimtai“: „Tai tikrai nėra atsitiktiniai santykiai. Camila daug laiko praleidžia jo namuose. Ji jau seniai žinoma kaip Leo mergina. O Leo ją seniai supažindino su abiem savo tėvais.“

Leonardo DiCaprio ir Camila Morrone / Scanpix nuotr.

Tada, 2020 m. birželį, minėtas šaltinis pasakojo, kad L.DiCaprio su C.Morrone pandemijos metu kartu leidavo 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

„Jie labai artimi“, – tuomet pridūrė šaltinis.

Šią vasarą L.DiCaprio ir C.Morrone buvo nufotografuoti kartu leidžiantys liepos 4-osios savaitgalį Malibu paplūdimyje.

Visgi gandai apie poros išsiskyrimą pradėjo sklisti, kai rugpjūtį Camila buvo pastebėta Sent Tropeze su savo motina, o tuo metu Leonardo dar praėjusią savaitę buvo įamžintas vakarieniaujantis su draugais Los Andžele.

22 metais už L.DiCaprio jaunesnė jo mylimoji anksčiau buvo atskleidusi, kad ji yra gavusi daug kritikos dėl didelio amžiaus skirtumo santykiuose. Pasirodo, merginai tai tikrai nebuvo kliūtis.

Camila Morrone / Scanpix nuotr.

„Tiek daug santykių Holivudo ir pasaulio istorijoje užsimezgė tarp didelį amžiaus skirtumą turinčių žmonių. Manau, visi turėtų turėti galimybę susitikinėti su kuo tik nori“, – sakė ji „Los Angeles Times“.

Prieš tapdama aktore modeliu dirbusi C.Morrone teigė suprantanti, kodėl žmones taip domina jos ir už ją gerokai vyresnės žvaigždės santykiai.

„Tikriausiai ir man pačiai būtų smalsu“, – tikino Camila.

Skaitykite daugiau