Leonardo DiCaprio prakalbo apie pasaulį prajuokinusią jo reakciją į Lady Gagą

Alejandro Gonzalezas Inarritu ir Leonardo DiCaprio / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-12 11:18
Sekmadienį Los Andžele įvykę „Auksinių gaublių“ apdovanojimai davė peno kalboms, o bene daugiausia dėmesio sulaukė komiškas Leonardo DiCaprio (41 m.) ir Lady Gagos (29 m.) susidūrimas.

Žmonės.lt primena, kad eidama pro staliuką, prie kurio sėdėjo Leonardo DiCaprio, Lady Gaga šaltu veidu stumtelėjo jo kėdę, kad galėtų lengviau praeiti, o aktoriaus veidą perkreipė milijonus prajuokinusi grimasa.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stiliaus katastrofa ant raudonojo kilimo: 10 blogiausiai apsirengusių „Auksinių gaublių“ viešnių

Ši Leonardo DiCaprio reakcija sparčiai pradėjo plisti socialiniuose tinkluose ir interneto hitu tapo dar tą patį vakarą.

Po apdovanojimų ceremonijos „Entertainment Tonight“ korespondentas pakalbino „Auksiniu gaubliu“ apdovanotą Leonardo DiCaprio ir režisierių Alejandro Gonzalezą Inarritu, kuris sukūrė geriausiu metų filmu pripažintą „Hju Glaso legendą“ („The Revenant“), ir telefone parodė jiems tą trumputę ceremonijos ištrauką su pasaulį prajuokinusia Leonardo DiCaprio reakcija. Tai pamatęs režisierius prapliupo juokais.

„O Dieve – tai šitai dabar ant bangos? – juokdamasis pats iš savęs sakė Leonardo DiCaprio. – Aš tiesiog net nežinojau, kas eina už manęs – tai viskas!“​

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai