Leonardo DiCaprio kilniam tikslui padėjo surinkti 100 milijonų dolerių

Leonardo DiCaprio / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-01 08:00
Holivudo garsenybės uždirbtus pinigus skiria ne vien vakarėliams ir prabangioms viloms. Muzikantai ir aktoriai dažnai įsteigia labdaringas organizacijas ar fondus, gelbėjančius ne tik likimo nuskriaustus žmones, bet ir saugančius gamtą. Pavyzdžiui, Leonardo DiCaprio 1998 metais įsteigtas fondas kasmet ženkliai prisideda prie planetos išsaugojimo.

Prieš kelis mėnesius buvo pranešta, jog aktoriaus L. DiCaprio įsteigtas fondas per keliasdešimt metų paaukojo šimtą milijonų JAV dolerių aplinkosaugininkų kovai su klimato kaita bei kitomis problemomis.

Kelis kartus per metus labdaringus renginius organizuojantis L. DiCaprio fondas per netrumpą gyvavimo laikotarpį parėmė jau daugiau, nei 200 įvairiausių su aplinkosauga susijusių projektų.

Prieš keletą mėnesių jo fondas šventė savo gyvavimo 20-metį. Iškilmingoje minėjimo vakarienėje apsilankė ir Madonna, Elen DeGeneres bei kitos garsenybės.


Leonardo DiCaprio Londone / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Leonardo DiCaprio Londone / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vakaro metu Leo pranešė, kad dar vienuoliką milijonų skirs naujiems projektams, atkreipiantiems dėmesį į skirtingas problemas.

2014 metais tapęs Jungtinių Tautų taikos nešėju Leonardo DiCaprio savo labdaringą veiklą visuomet puikiai derino su vaidyba.

„Džiaugiuosi galėdamas skirti 11 milijonų JAV dolerių skirtingoms aplinkos apsaugos problemoms spręsti, tuo tarpu LDF (Leonardo DiCaprio fondas) jau turi surinkęs virš 100 milijonų dolerių per savo gyvavimo metus.

Fondas siekia padėti išsaugoti laukinę gamtą, rūpintis vandenynų taršos problemomis, klimato kaita, Kalifornijos valstybės tranformacijomis ir naujais, inovatyviais sprendimais.“ – per ceremoniją prieš Kalėdas pasidžiaugė Leonardo DiCaprio.

Naujausi straipsniai