Leonardo DiCaprio išsiskyrė su „Victoria's Secret“ modeliu Erin Heatherton

Leonardo DiCaprio ir Erin Heatherton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-03 00:55
Holivudo širdžių ėdiko Leonardo DiCaprio širdis ir vėl laisva – po nė metus netrukusios draugystės aktorius išsiskyrė su manekene Erin Heatherton, praneša „Us Weekly“.

37-erių L.DiCaprio su 23-ejų E.Heatherton susitikinėti pradėjo praėjusių metų gruodį, praėjus keliems mėnesiams po skyrybų su aktore Blake Lively (ji netrukus užmezgė santykius su aktoriumi Ryanu Reynoldsu, su kuriuo šių metų rugsėjį susituokė).

„Jiedu išsiskyrė prieš kelias savaites, – sakė L.DiCaprio artimas šaltinis. – Nėra jokių blogų jausmų – jie vis dar labai rūpi vienas kitam.“

Pagrindinė skyrybų priežastis – darbas. L.DiCaprio didžiąją laiko dalį praleidžia filmavimo aikštelėje – šiemet jis filmavosi filmuose „Didysis Getsbis“ (org. „Great Getsby“) Australijoje, „Django Unchained“ Naujajame Orleane bei „Wolf of Wall Street“ Niujorke. E.Heatherton šiuo metu yra karjeros viršūnėje – ne paslaptis, kad manekenės vardas prasidėjus jos draugystei su vienu geriausių pasaulio aktorių tapo kur kas žinomesnis, nei prieš tai.

„Jų abiejų darbo grafikai yra labai įtempti. Jie vis dar myli ir gerbia vienas kitą, tačiau metas keliauti į priekį“, – sakė šaltinis.

E.Heatherton ne pirmoji manekenė, kuri galėjo džiaugtis L.DiCaprio dėmesiu – anksčiau jis susitikinėjo su supermodeliais Gisele Bundchen ir Bar Refaeli.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai