Leonardo DiCaprio gerbėjai audringai švenčia triumfą: minios išėjo į gatves

Leonardo DiCaprio gerbėjai Monterėjuje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-29 16:29
Tūkstančiai aktoriaus Leonardo DiCaprio (41) gerbėjų visame pasaulyje švenčia aktoriaus triumfą „Oskarų“ apdovanojimuose – jis pripažintas geriausiu metų aktoriumi. Šia proga L.DiCaprio gerbėjai tęsėjo pažadą išeiti į gatves ir audringai pasilinksminti.

Geriausių metų aktoriumi L.DiCaprio pripažintas 88-osios „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijos metu. Internete tai sukėlė ažiotažą: tučtuojau pasipylė memai, atspindintys aktoriaus kelią į šlovę

Tačiau internetu ažiotažas nesiribojo: tūkstančiai aktoriaus gerbėjų tęsėjo pažadą ir išėjo L.DiCaprio pergalės atšvęsti gatvėje. 

Anksčiau Žmonės.lt rašė, kad socialiniame tinkle „Facebook“ Leonardo DiCaprio gerbėjai pradėjo organizuoti masinius susibūrimus didžiuosiuose pasaulio miestuose, kur susirinks atšvęsti jo pergalės, jeigu tik „Oskaras“ ateinantį sekmadienį pagaliau atsidurs jo rankose.

Tokie susibūrimai buvo organizuojami vasario 29 d. nuo vidurnakčio iki 3 val. nakties Londone, Romoje, Madride, Barselonoje, Dubline, Maljorkoje, Meksike, Buenos Airėse, Santjage ir kituose miestuose.

„Nutarėme surengti nacionalinį susibūrimą ir parodyti savo paramą Leo. Skleiskite šią žinią ir tegul ji plinta kaip virusas“, – skelbė šių susibūrimų organizatoriai.

Kaip tarė, taip gerbėjai ir padarė. Didžiausi susibūrimai vyko Meksikoje – žmonės į gatves išėjo su L.DiCaprio kaukėmis, per kraštus tryško džiaugsmas, ovacijos. 

Meksikai ši „Oskarų“ ceremonija buvo reikšminga ir dėl režisieriaus Alejandro Gonzalezo Innaritu triumfą. Jis gavo „Oskarą“ už filmą „Hju Glaso legenda“ („The Revenant“), už kurį įvertintas ir L.DiCaprio. „Oskaru“ kaip geriausias režisierius jis įvertintas antrus metus iš eilės. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai