Leonardas Pobedonoscevas išvedė iš kantrybės Astą Stašaitytę-Masalskienę

Leonardas Pobedonoscevas ir Asta Stašaitytė-Masalskienė / BTV
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-07 14:53
„Turėjo būti smagus, turiningas „Sekmadienio rytas“, kuriame žadėjome kalbėtis apie rugsėjį ir prasidedančius mokslo metus. Bet atėjo aktorius Leo ir ištampė man visus nervus“, – po laidos filmavimo kalbėjo Asta Stašaitytė-Masalskienė.

Atvykęs į pirmosios naujojo sezono laidos filmavimą, aktorius Leonardas Pobedonoscevas taip įsijautė į virtuvės šefo vaidmenį, kad A.Stašaitytė-Masalskienė nespėjo vykdyti jo komandų.  Įsibėgėjus filmavimui, santūrioji laidos vedėja neapsikentė ir rėžė tiesiai į kameras: „Visai nereiklus, žemiškas, paprastas, kuklus ir nieko iš kitų nereikalaujantis Leo“, – sarkastiško humoro jausmo nestokojo ji. Aktorius nepasimetė ir pridūrė: „Visų svarbiausia, kad niekuomet nerėkiantis.“

Žodžių kova tarp aktoriaus L. Pobedonoscevo ir laidos vedėjos užsitęsė. „Aš trumpai pasakysiu, kad Leo pirmą kartą atėjo pas mus į laidą prieš aštuonerius ar devynerius metus – nemokėjo ryžių nuo grikių atskirti. Buvo tylus, kuklus. Tada kreipdavosi, Asta, laidos vedėja, kaip Jūs? O dabar, po tiek metų, plaunu jam keptuves“, –  juokėsi A. Stašaitytė-Masalskienė.

Taip pat A.Stašaitytė-Masalskienė provokavo aktorių Leo, teiraudamasi, ar šis sąmoningai pasitraukė iš televizijos, kad visi jo pasiilgtų. „Gal tu toks gudrus strategas ir žinai šou biznio taisykles?“, – klustelėjo laidos vedėja. 

Aktorius Leo nepasidavė provokacijai ir pridūrė: „Šou biznio taisykles aš išmanau ir iš tikrųjų, aš dingau dėl tam tikrų aplinkybių“, – nepasidavė provokacijoms aktorius.

Kuo baigsis laidos vedėjos ir aktoriaus kova virtuvėje ir kokį patiekalą šio sekmadienio rytui žiūrovams pateiks L. Pobedonoscevas, pamatysite jau šį sekmadienį 10 val. per BTV.

15min.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama