Leonardas Pobedonoscevas draugą Audrių Bružą išvaidino bailiu

Leo ir Bružas keliauja po Meksiką
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-13 14:42
Grožiu būtina rūpintis ne tik moterims, bet ir vyrams. Tiesa, pasirodo, vienose šalyse, tai padaryti lengviau nei kitose. Karščiausioje šio televizijos sezono laidoje „Lituanos Locos. Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje” neišvengta kuriozų net... ieškant kirpyklos.

Beveik visą mėnesį keliaudami Meksikos Žemutine pakrante L. Pobedonoscevas ir A. Bružas užsuko į miestelį Santa Rosalia, kuriame galima pajausti tikrą laukinių vakarų atmosferą. Mediniai namai tarsi vesternuose, sieros ir vario kasyklos bei smėlis ir daug dulkių – visa tai miestelio kasdienybė.

Ten aktoriai užsimanė apsikirpti ir susitvarkyti barzdas – juk jie keliauja į visame pasaulyje garsų Meksikos festivalį Dia de Muertos, skirtą mirusiesiems pagerbti, tad grožiui taip pat reikia skirti dėmesio. Tiesa, rasti padorią kirpyklą ten, pasirodo, ne taip jau ir paprasta. Atokiuose Meksikos miesteliuose ne taip kaip Europoje – barzdaskučių ant kiekvieno kampo nesimėto.

„Visų klausiam, niekas nieko nežino. Galų gale priėjom prie vienos kirpyklos, kur rožiniam fone parašyta „estetico unisex”. Galvojam, einam”, – įspūdžiais dalijosi Leo.

Vis dėlto vaizdelis kirpyklos viduje nedžiugino, o tik kėlė labai daug klausimų. Labiausiai dėl to išgyveno Bružas. „Labai viskas čia rožinėm spalvom. Koks ten barbershop! Čia greičiau mikrorajono Kalvarijų gatvės kirpykla. Šitos moterys tikrai neatrodo galinčios užsiimti šita veikla. Kažkokia rožinio flamingo svajonė”, – panikavo aktorius.

Dėl tokio Bružo elgesio Leo žodžių į vatą nevyniojo. Susiėmęs už galvos Leo drąsiai rėžė, kad jo porininkas yra absoliutus mižnius. Tiesa, Bružui tokie žodžiai buvo nei motais – jis iš kirpyklos pabėgo.

Ar susitaikys keliautojai? Ar sugebės rasti padorią kirpyklą, kuri tiktų Bružui? O gal tikrai nuo vilko užšoks ant meškos? Visą tai išvysti galėsite jau šį antradienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Naujausi straipsniai