Leonardas Pobedonoscevas apie kelionę po Meksiką: „Nemiegojau tris savaites“

Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-18 14:33
Meksikoje keliaujantiems ir filmuojantiems LNK laidą Leonardui Pobedonoscevui ir Audriui Bružui darosi vis sunkiau. Jau beveik mėnesį per Žemutinę Kaliforniją į Jungtines Amerikos Valstijas vykstantiems laidos herojams kelionės sąlygos blogėja kiekvieną dieną.

Vos atvykę į egzotiškąjį kraštą aktoriai sužinojo, kad į šį nuotykį jie, to net nežinodami, sutiko leistis beveik be pinigų ir jokių patogumų. Žiūrovai gali stebėti tikrą ir nesuvaidintą nuotykių šou, kuriame Leo ir Bružas stengiasi iš paskutiniųjų suktis iš keblių situacijų.

Tiesa, kelionei jau artėjant prie finišo tiesiosios duetui darosi vis sudėtingiau dėl klimato... Nors gali atrodyti, kad Meksikoje oro temperatūra nakvynėms palapinėje yra iš tiesų palanki, keliaujant į šalies šiaurinę dalį naktimis smarkiai atvėsta.

„Aš nemiegojau jau kokias tris savaites. Tai buvo šalčiausia naktis šioj kelionėj. Mes dabar keliaujam vis greičiau į Šiaurę ir temperatūra, ypač naktį, keičiasi labai sparčiai. Miegoti palapinėje darosi vis sunkiau”, – laidoje sakys Leo.

Lyg to būtų maža, Leo ir Bružas patyrė avariją – aktoriams dykumoje dužo jų automobilio priekinis stiklas. Nors keliautojams per plauką pavyko išvengti rimtų sužeidimų, bėdos čia toli gražu nesibaigė. Sudaužytas automobilis dykumoje kelionės tikrai nelengvino. Pasak aktorių, važiuoti be stiklo yra labai pavojinga, į akis pučia smėlis, vėjas, išsižioti ar normaliai atsimerkti – neįmanoma. Be to, važiuojant bus beprotiškai šalta.

Anot A. Bružo, išgyventi tokius sunkumus padeda tik turimas tikslas: „Jis labai aiškus. Mes turim pasiekti Ameriką. Kelionės tempas yra greitas, mes per tris dienas turim dar nuvažiuoti daug kilometrų. Mes negalime sau leisti jokių patogumų. Keliamės, ruošiamės ir važiuojam”.

Baisiausia tai, kad net sustojus visiškai apleistoje vietoje, kurioje, lyg ir, galima pasistatyti palapinę ir pernakvoti, ryte iš niekur išlenda vietinis prašantis pinigų už ne va tai kempingą. 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai