Leonardas DiCaprio su savo jaunąja gražuole neatsispyrė šėlionėms mieste: pramogos buvo skirtos tik jiems

Nina Agdal ir Leonardo DiCaprio / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-02 13:36
Holivudo žvaigždė Leonardas DiCaprio (42) ir jo mylimoji Nina Agdal (25) audringai paminėjo merginos jubiliejų. Tik žymūs draugai ir privati jachta – štai kuo mėgavosi aistringą romaną užmezgusi pora. Tačiau visoms šventėms pasibaigus, jie nusprendė, kad prie darbų dar grįžti nelaikas. Leo ir Nina pastebėti šėlstantys Niujorke.

Užsienio portalas people.com paviešino dar niekam nežinomus faktus apie Ninos Agdal ir Leonardo DiCaprio vakarėlį, vykusį praėjusią savaitę. Pirmiausia Leo ir Nina klausėsi specialiai jiems skirtų Australų grupės dainų. Teigiama, kad porą į intymų koncertą Niujorke lydėjo geras L. DiCaprio draugas, reperis Q-Tip.

Nedideliame, būreliui žmonių skirtame grupės Chase Atlantic koncerte, Leo su mylimąja atsigaivino kokteiliais ir vienas kitam į ausį suokė meilius žodelius. Šaltiniai tikina, kad po to jie šėlo visą naktį.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Nuotrauką, kurioje Leo kartu su savo nauja mergina užfiksuoti skubantys Niujorko gatvėmis galite pamatyti ČIA.

Jau gerokai po audringo merginos gimtadienio, kurį jie minėjo drauge su garsiu aktoriumi Orlando Bloomu, modeliu Kristy Hinze-Clark ir kitais žymiais žmonėmis prabangioje jachtoje, Leo su mylimąja toliau vienas kitą lepina.

Nors pora paskutiniu metu bando pabėgti nuo įkyrių fotografų, tačiau jiems tai sunkiai pavyksta. Juk meilės taip lengvai nepaslėpsi?

Leo ir Nina susitikinėti pradėjo 2016 metais. Pirmą kartą drauge jie pastebėti viename žymiausių naktinių Niujorko klubų. Kol kas abu jie nelinkę bendrauti su žiniasklaida ir kalbėti apie savo santykius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai