Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje: ėjo į atranką, pateko į ringą

Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-28 14:35
Iš vietinių sužinoję, kad La Paz mieste aktoriams neturėtų būti sunku susirasti darbo, Leo ir Bružas išskubėjo į atranką, tačiau netrukus suprato, kad papuolė į kovų be taisyklių (lucha libre) ringą.

Lucha libre, arba meksikietiškos imtynės, yra Lotynų Amerikoje itin populiari imtynių rūšis, pasižyminti spalvotomis kaukėmis, greitais judesiais ir įspūdingais, beveik akrobatiniais manevrais ringe. Nors dabar šiuo sportu užsiiminėja daugiausiai profesionalai, anksčiau lucha libre buvo terminas, skirtas apibūdinti mėgėjų kovas be taisyklių.

Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje / Organizatorių nuotr.
Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje / Organizatorių nuotr.

Idėja, kad teks susidurti ringe su raumeningais meksikiečiais, visai nesužavėjo A. Bružo: „Čia ne apie sunkumą ar sudėtingumą kalba eina, bet čia gali būt labai lengva gaut traumą, labai greitai gali pasitempti kaklo slankstelius. Traumų tikimybėmis tai yra labai rimta sporto šaka”, – sakė jis.

Tuo tarpu Leo iššūkį priėmė visai lengvai ir greitai įsikirto, kaip vikriai atlikti triukus: „Vienu metu netgi pagailo Bružo. Kai kažkas jam neišėjo, jis labai nusiminė, – pirmaisiais įspūdžiais iš treniruotės dalijosi Leo. – Apsiramino šiek tiek, palyginus koks buvo anksčiau”.

Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje / Organizatorių nuotr.
Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje / Organizatorių nuotr.

Ringo vaizdai Bružui priminė net ir karčias patirtis, kai po avarijos teko gulėti lovoje nejudant keliasdešimt dienų: „Tai, ką mes galim matyti, ką daro meistrai, tai čia yra aukštas pilotažas, reikalaujantis didelių įgūdžių, praktikos, viso kūno koordinacijos. Iš vienos pusės atrodo, kad visa tai yra tik šou, bet prie viso to yra ir sprogstamosios jėgos, ir ištvermės”.

Vis dėlto, Leo į avantiūrą nėrė visa galva: „Jei mane atrinks rytojaus kovai, aš tikrai eisiu”. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai