Leo ir Bružo kelionė po Madagaskarą vos neapkarto: pareigūnas trenkė operatoriui

Audriaus Bružo kelionės Madagaskare akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-29 16:04
„Keliaujant po pavojingus kraštus visuomet yra didžiulė rizika. Tu nežinai, kas gali nutikti”, – įsitikinę aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas. Po egzotiškąją Madagaskaro salą keliaujantiems draugams nuotykiai vos smarkiai neapkarto – vietinis pareigūnas trenkė dueto operatoriui.

Laidos Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare” herojai šį kartą vieši centriniame šalies mieste Ancirabės, į pietvakarius nuo sostinės Antananaryvo.

Architektūra šiame mieste labai graži, bet ji visa neprižiūrėta, išblukusi. Atradome mieste nepaprastai gražią geležinkelio stotį. Stotis neveikianti, apleista, viduje primėtyta kažkokių kukurūzų, bet kodėl neužėjus ten”, – pasakoja Bružas.

„Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare”/ Organizatorių nuotr.
„Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare”/ Organizatorių nuotr.

Prancūzai kolonizavo Madagaskarą, bet ir padarė nemažai gero. Vienas jų didžiausių indėlių buvo traukiniai. 1960-1970-aisiais metais, kai madagaskariečiai atkovojo nepriklausomybę, visa tai tapo apleista ir šiuo metu vos kelios stotys yra naudojamos. Todėl atradus tą apleistą stotį tikrai labai norėjosi ją apžiūrėti iš arčiau”, – sako Leo.

Deja, tai buvo viena didžiausių klaidų. Vos užėjus į stoties prieigas prisistatė agresyviai atrodantis pareigūnas, kuris, pamatęs, jog kartu keliautojus seka ir operatorius, tiesiog įsiuto. Pareigūnas ranka stūmė operatorių ir ėmė grasinti.

„Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare”/ Organizatorių nuotr.
„Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare”/ Organizatorių nuotr.

Į peroną užėjom ir pareigūnas įsiuto. Ką jie ten tokio saugo? Pasijutau, kaip sovietiniais laikais kažkokioje nevykusioje santvarkoje, kur kažką saugo, bet neaišku, ką saugo”, – nuostabos neslepia Bružas.

Tikras šokas. Pirmą kartą gavome per žandą. Ko tu mums neleidi filmuoti?” – įspūdžiais dalijasi Leo.

Naujausi straipsniai