Leo ir Bružas susikovė meksikietiškose imtynėse be taisyklių

Audrius Bružas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-03 15:34
„Lituanos locos“, arba pakvaišę lietuviai, Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas LNK projekto pavadinimą pateisino su kaupu – priėmė iššūkį dalyvauti tikrose meksikietiškose imtynėse „lucha libre“.
Išbandę savo jėgas treniruotėse aktoriai nusprendė savo jėgas išbandyti tikroje kovoje ir tokiu būdu užsidirbti kelionei į Šiaurę.

„Mane nervas ima. Nesuprantu, ar čia startinis jauduliukas, ar čia kas..., – sakė Bružas. – Laukiam ringo, laukiam kovos. Nenoriu aš čia nieko šnekėt“.

Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas / LNK nuotr.
Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas / LNK nuotr.
Tuo tarpu treniruotėse motyvacijos įgavęs Leo neslėpė, kad turėjo svajonę išbandyti savo jėgas meksikietiškų imtynių ringe ir buvo nusiteikęs visai kitaip: „Jaučiuos jau nugalėtojas“.
Kiekvienas „lucha libre“ kovotojas turi savo kaukę ir savo slapyvardį, kuris atspindi jo charakterį. Leo pasirinko Loco Picanto vardą, kas išvertus reikštų Aštrus Pakvaišėlis, o Bružas pasivadino Lituano Moustache arba Lietuviškasis ūsas.

„Kaip kareivėlis Šveikas sakė: „Niekada nebūna taip, kad nieko nebūtų. Vis tiek kažkas bus, – nuotaiką pasikelti bandė Bružas. – Kelio atgal nėra“.

Kaip jiems seksis ringe? Ar pavyks uždirbti pinigų ir tęsti kelionę? Atsakymai jau šį pirmadienio vakarą 20:30 val. karščiausioje LNK laidoje „Lituanos Locos“.

Naujausi straipsniai