Leo ir Bružas baigia kelionę Meksikoje: „Iššūkiai mus pakeitė“

Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-19 11:56
Kone mėnesį trukusi Leonardo Pobedonoscevo ir Audrius Bružo kelionė Meksikos Žemutine Kalifornija iki Jungtinių Amerikos Valstijų pasiekė finišo tiesiąją. Po aibės nuotykių, iššūkių ir itin sunkių išgyvenimų duetas savo pirmąjį bendrą televizinį šou baigs su trenksmu.

Į avantiūrą nerti pasiryžę aktoriai nei nenutuokė, kokia fiziškai bei emociškai sunki bus ši kelionė filmuojant LNK laidą „Lituanos Locos. Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje”. Vos atvykę Leo ir Bružas sužinojo, jog keliauti teks beveik be pinigų ir jokių patogumų. Nakvynės palapinėje, kaitinanti saulė dieną ir atšiaurios naktys – tai tik dalis iššūkių, kuriuos teko įveikti aktoriams. Negana to, netikėtose vietose duetui reikėjo sukurti skirtingų televizijos laidų improvizacijų.

„Paskutinis rytas Meksikoje buvo įdomus. Liūdesio jokio nėra, bet tas rytas tarsi bylojo, kad jau metas baigti šią kelionę ir jau po truputį uždaryti uždangą. Mes išdidžiai ir oriai toliau pilnu tempu keliaujame link savo tikslo”, – sakė Bružas.

Anot Leo, įveikti paskutinius kilometrus reikalauja daug jėgų: „Jau tikrai senka jėgos, o tą paskutinį tašką vis tiek turime pasiekti. Kai kirsime Meksikos sieną su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis ir atsidursime San Diege, jau bus ramiau. O tada beliks tik keli šimtai kilometrų iki paskutinės stotelės – Los Andželo”.

Aktorių teigimu, keliaudami mėnesį jie geriau pažino ne tik vienas kitą, bet ir pačius save. „Mes labai dažnai gyvenam praeities šleife, išgyvenimuose, kančiose. Mes labai dažnai planuojam, kuriam tam tikrus lūkesčius. Ir tik labai retai tiesiog mėgaujamės negalvodami, kas bus, kada bus arba buvo. Tai yra siekiamybė”, – mintimis dalijosi A. Bružas.

Kaip aktoriams seksis pasiekti Jungtinių Amerikos Valstijų sieną? Kokių nuotykių jie patirs paskutinę dieną? Galų gale, ar džiaugsmingai duetas baigs kelionę? Visa tai pamatyti galėsite jau šį trečiadienio vakarą paskutinėje laidoje „Lituanos Locos. Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje” 20.30 val. per LNK.

Naujausi straipsniai