Lenny Kravitzas atšaukia turą po Europą: neįvyks ir koncertas Lietuvoje

Lenny Kravitzas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-08 11:00
Garsusis JAV dainininkas ir dainų kūrėjas Lenny Kravitzas atšaukė koncertinį turą po Europą „Here To Love“. Neįvyks jo pasirodymas ir Kauno „Žalgirio“ arenoje. Apie atšauktą turą paskelbta muzikanto socialinių tinklų paskyrose.

Birželio  4 dieną Kaune turėjęs vykti koncertas dėl koronaviruso pandemijos iš pradžių buvo perkeltas. Laukiant naujos pasirodymo datos galiausiai Lenny Kravitzas pranešė, kad turą atšaukia.

„Visiems mano draugams Europoje, apgailestaudamas skelbiu, kad mano turas „Here To Love“, dėl COVID-19 viruso sukeltų pasėkmių pasaulyje, nebus perkeltas. Aš norėjau jums groti ir to laukiau, tačiau šiuo metu labai svarbu užtikrinti, kad visi jūs, mano grupė ir visa komanda būti saugūs ir sveiki. Tikiuosi greitai sugrįžti ir su jumis pasimatyti saugioje aplinkoje“, – skelbė muzikantas.

Susisiekus su koncerto Lietuvoje organizatoriais šie neslėpė nusivylimo. „Norėjome ir planavome, kad Lenny turas kažkuriuo metu įvyks. Deja, toks jo sprendimas“, – Žmonės.lt komentavo bendrovės „Bravo events“ atstovė. 

Informaciją dėl bilietų grąžinimo „Bravo events“ žada pateikti artimiausiu metu savo „Facebook“ paskyroje ir kakava.lt.

Katy Perry ir Lenny Kravitzas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Katy Perry ir Lenny Kravitzas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nuo Lenny Kravitz karjeros pradžios ir pirmojo albumo „Let Love Rule“ praėjo 30 metų. Per tuos metus buvo parduota daugiau nei 40 milijonų albumų kopijų, dainininkas keturiskart iš eilės buvo apdovanotas „Grammy“ statulėle ir tapo daugiausiai geriausio roko vokalisto kategorijoje laimėjusiu atlikėju. Jo indėlis į roko kultūrą pažymėtas pasauliniais hitais „Are You Gonna Go My Way“, „Fly Away“, „Again“, „American Woman“, „It Ain‘t Over ‘Til It’s Over“, „Chamber“, „I Belong To You“.

Savo įvairialypį talentą Lenny Kravitz atskleidė ir didžiajame kine – atliko vaidmenis dviejose didžiulio pasisekimo sulaukusio filmo „Bado žaidynės“ dalyse bei kritikų itin palankiai įvertintuose filmuose „Meilutė“ („Precious“) ir „Liokajus“ („The Butler“).

Naujausi straipsniai