Lenktynininko Vytauto Švedo šeimoje gimė sūnus: „Gal paveldės mano genus?“

Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas Europos ralio čempionate / Dariaus Kibirkščio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-11 09:26
Garsaus Lietuvos lenktynininko Vytauto Švedo šeimoje krykštauja mažylis. Pirmadienį V.Švedo žmona Sigita susilaukė berniuko, praneša Žmonės.lt.

Žinią apie pagausėjusią šeimą Žmonės.lt patvirtino pats V.Švedas. Jis sakė, kad žmona po gimdymo jaučiasi puikiai.

„Turėti sūnų – turbūt kiekvieno vyro svajonė ir siekiamybė. Ypač man, kai pats užsiiminėju pakankamai vyriška veikla – automobilių sportu“, – sakė V.Švedas.

Mažylį tėvai pavadino Simonu. Berniukas – antras vaikas lenktynininko šeimoje. Pora augina 7-erių Viltę.

Pasak Vytauto, kas žino, gal užaugęs sūnus vieną dieną taip pat nuspręs tapti lenktynininku ir tęsti tėvo pradėtą sėkmingą karjerą.

Dariaus Kibirkščio nuotr.
Dariaus Kibirkščio nuotr.

„Aišku, patys žmonės ir žmogučiai nusprendžia, ką jie nori gyvenime veikti, tačiau gal sūnus paveldės mano genus? Nors, žinoma, svarbu išauginti gerą ir dorą pilietį. O tik tada galvoti apie visas kitas veiklas“, – Žmonės.lt kabėjo laimingas tėtis.

Ar pats V.Švedas norėtų, jog sūnus užaugtų lenktynininku?

„Ir taip, ir ne. Žinau pergalių skonį ir jis labai malonus. Akys džiaugiasi, kai prisėdi prie lenktynių automobilio vairo. Tačiau yra ir „ne“ – tas kelias yra be galo sudėtingas, pavojingas. O norėdamas tapti geru lenktynininku turi labai daug ką aukoti. Nors negalima atmesti to, kad jis bus su savo pakankamai kvadratinėmis akimis ir su dideliu užsispyrimu, ryžtu“, – šyptelėjo V.Švedas.

Apie gimusį sūnų lenktynininkas gerbėjams pranešė ir feisbuke:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai