Lenktynininkas Dominykas Butvilas vedė mylimąją Rasą: „Jau pasiruošėme gyvenimo raliui“

Dominykas Butvilas ir Rasa Žukauskaitė / Luko Balandžio / BNS Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 28-ąją vienas greičiausių Lietuvos ralio lenktynininkų Dominykas Butvilas (33) ir jo mylimoji modelis Rasa Žukauskaitė (31) žengė svarbų žingsnį – vienas kitam ištarė „Taip“! Šventinę dieną jaunieji pasitiko besimėgaudami ramybe – sako, bendro gyvenimo raliui jie, be jokios abejonės, pasiruošę!

„Galbūt nuskambės juokingai, bet dėl šventės kažkodėl jaudinomės labiau, nei dėl naujo gyvenimo etapo“, – portalui Žmonės.lt juokais sakė D.Butvilas.

D.Butvilo ir R.Žukauskaitės vestuvių šventė įvyko liepos 28-ąją. Anot Dominyko, pasirinkti šią datą buvo paprasta – vasara yra intensyvus lenktynių metas, tad laisvų dienų ne taip ir daug. „Ištaikėme progą tarp varžybų, kad po vestuvių galėtume dar savaitėlę turėti laiko sau“, – prisipažino jis.

Dominykas Butvilas ir Rasa Žukauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Dominykas ir Rasa amžiną meilę prisiekė ypatingoje Vilniaus vietoje – Bernardinų sode. Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo Dominykas, šią vietą, kaip ir datą, pasirinko taip pat ilgai nesvarstę – norėjo pasidžiaugti vasariška šiluma.

„Iškart žinojome, kad ceremonijos norime būtent ten. Džiaugiuosi, kad Vilnius turi tokią išpuoselėtą ir gražią vietą“, – šypsojosi jaunikis.

Į Bernardinų sodą Dominyką ir Rasą atlydėjo liudininkai, kuriais tapo jaunosios brolis ir jaunikio sesuo, artimieji bei būrys bičiulių. Lenktinininkas juokais prasitarė, kad iš pradžių svajojo apie nedidelę šventę, tačiau galiausiai pradėjo atrodyti, kad vestuvių ceremonija nebus jau tokia kukli.

„Kai pradėjome skaičiuoti visus, kuriuos norime matyti šią dieną, skaičius greitai perkopė keturiasdešimt, – nusijuokė jis. – Po ceremonijos persikėlėme į laivą, kuriame vyko tolimesnė šventės dalis.“

Dominykas Butvilas ir Rasa Žukauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Vestuves atšventusi pora į naują gyvenimo etapą žvelgia ramiai. O ir medaus mėnesiui didelių planų neturi – sako, kad dabar norisi pasimėgauti vienas kito draugija ir ramybe.

„Jūra + Ralis – toks mūsų planas. Leisime sau keletą dienų nieko per daug neplanuoti. Vasarą mums labai patinka ir Lietuvoje, todėl iškart nesiveržiame niekur išvažiuoti, o kai atšals orai – žiūrėsime“, – portalui Žmonės.lt apie planus užsiminė D.Butvilas.

Jautėsi pasirengę gyvenimo raliui

Dominyko ir Rasos pažintis tikrai neprimena šių dienų meilės istorijų, užsimezgančių pažinčių svetainėse. Veikiau ši – it filmo scenarijus, tačiau tikrai ne to naivoko ir saldaus, kur meilė įsiliepsnoja iš pirmo žvilgsnio. Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo D.Butvilas, Rasą jis dar 2018-aisiais pastebėjo pažįstamų rate ir ilgai nedelsęs nusprendė merginą užkalbinti.

„Prisipažinsiu, pavyko ne iš pirmo karto, – šypteli jis. – Pirmą kartą susitikome pietų gal tik po dviejų mėnesių nuo mano pirmojo kvietimo į Vilnių, nes Rasa tuo metu gyveno Kaune. Prisimenu, jau nuo pirmojo susitikimo viskas klostėsi lengvai ir paprastai, jautėme, kad norime vis daugiau laiko praleisti kartu ir tarpai tarp pasimatymų iškart sutrumpėjo nuo savaičių iki dienų“.

Dominykas Butvilas ir Rasa Žukauskaitė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Anot D.Butvilo, Rasa jį iškart sužavėjo nuoširdumu. „Man ji patiko kaip įdomi asmenybė, kuri mačiusi daug ir įvairaus pasaulio, tačiau jame nepasiklydo, išliko tikra sau, nuoširdi. Tai labai reta savybė“, – mintimis dalijosi pašnekovas, o čia pat nuaidi ir džiugus R.Žukauskaitės balsas. Pasirodo, Rasai užteko vos vieno pasimatymo, kad su Dominyku norėtų susitikti vėl ir vėl!

„Man jis pasirodė pats įdomiausias žmogus. Mums iš karto buvo taip įdomu bendrauti, kad po pasimatymų išsiskirti buvo vis sunkiau. Susižavėjome vienas kito asmenybėmis, o meilė ir įsimylėjimas sekė po to“, – portalui Žmonės.lt pasakojo R.Žukauskaitė, po vestuvių, kaip pati sako, pasirinkusi pačią gražiausią ir greičiausią pavardę ir tapusi Butvile.

D.Butvilas mylimosios rankos paprašė praėjusių metų rudenį. Lenktynininkas su šypsena prisiminė, kad Rasa jo ketinimus nujautė.

„Net juokinga, kad ji mane taip gerai pažįsta, – šypsojosi jis. – Mes 2021-ųjų rugsėjį skridome į Graikiją, kur planavome plaukti jėgos aitvarais. Tuomet kartu su savimi jau turėjau žiedą, vis galvojau, kada ir kaip čia reikės pasipiršti. Laipiojome uolomis jūros pakrantėje ir vienoje nuošalioje įlankoje prisėdome pakalbėti. Tada ir pasižadėjome leistis į gyvenimo nuotykį kartu.“

O ko nesibaigiančiame gyvenimo nuotykyje Dominykas ir Rasa mokosi vienas iš kito? D.Butvilas tik nusijuokė: „Vairuoti, nes nei vienas, nei kitas nemokam, – šmaikštavo jis. – Kalbu ne apie automobilius, o apie gyvenimo ralį.“

Fotogalerija:

Dominyko Butvilo ir Rasos Žukauskaitės vestuvės Bernardinų sode (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau