Lenktynininkas Benediktas Vanagas pasidalijo savo sėkmės formule

Benediktas Vanagas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-26 20:27
Minučių tikslumu savo laiką planuojantis autosporto lenktynininkas Benediktas Vanagas Socialinių mokslų kolegijos (SMK) studentams dovanojo paskaitą, kurios metu pasidalijo savo sėkmės formule.

„Team Pitlane“ komandos bazėje, kurioje ir vyksta pasiruošimas Dakaro raliui, lenktynininkas supažindino studentus su savo strateginiais planais, patarė, kaip greitai ir efektyviai suvaldyti krizines situacijas, kaip komunikuoti su skirtingomis tikslinėmis auditorijomis, pristatė savo ateities viziją.

Visa pagrindinė organizacijų komunikacija, pasak B.Vanago, susideda iš matematikos ir muzikos. „Jei gerai išmanai matematiką, algoritmus, visada suprasi ir tai, kokios informacijos žmonės iš tavęs tikisi. Jei turi klausą ir „pataikai į taktą“, žinosi, kada geriau tą informaciją pateikti“, – kalbėjo B.Vanagas.

Lenktynininkas kaip pavyzdį studentams pateikė 10 tūkst. valandų taisyklę: „Jei kažkuo nuoširdžiai domiesi, tuomet ir visą savo laiką reikia skirti būtent šiai sričiai – klausai, skaitai ir viską godžiai įsisavini. Ir tik tada, kai pasirinktai sričiai būsi paskyręs 10 tūkst. valandų, ne tik pasieksi savo tikslų, bet ir galėsi vadintis šios srities ekspertu“, – sakė B. Vanagas.

Benediktas Vanagas
Benediktas Vanagas

Pagrindinis sėkmės ingredientas, pasak lenktynininko, yra užsispyrimas. Ir nesvarbu, kuo nori būti – lenktynininku, komunikacijos specialistu, verslininku ar kosmonautu.

„Labai vertiname tokius susitikimus, nes iš tokių asmenybių kaip B. Vanagas galima gauti ir įkvėpimo, ir naudingų patarimų, pagrįstų patirtimi O šis susitikimas tik dar kartą patvirtino komunikacijos svarbą šiandieninio žmogaus karjerai. Turint gerus komunikacinius įgūdžius bet kokioje srityje galima sėkmingai siekti savo tikslų ir nuolat eiti į priekį“, – įspūdžiais dalijosi studentai.

Naujausi straipsniai