Lenktynininkas A.Gelažninkas Dubajuje patyrė traumą: motociklui susmigus į duobę, vertėsi per galvą

Arūnas Gelažninkas / ZigmasDakateam nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Profesionalus motociklininkas Arūnas Gelažninkas penktadienį sporto aistruoliams pranešė liūdną žinią – „Baja“ varžybos Dubajuje jam baigėsi ligoninėje. Sportininkui sužalotas veidas, kelyje atsivėrusi žaizda.

„Original by Motul“ klasės Dakare čempionas Arūnas Gelažninkas, Dubajuje lenktyniavęs „Baja“ varžybose,  penktadienį buvo išgabentas į ligoninę. Su savo gerbėjais sportininkas nemaloniomis žiniomis pasidalijo socialiniuose tinkluose. Apie tai pranešė ir jo komanda „Zigmas Dakar team“.

„Bajos“ varžybos man jau baigtos. Laukiame ligoninėje, kol bus peršviestas kelis ir atlikti kažkokie tyrimai veidui. Važiavau tikrai labai neblogai, buvau penktoje pozicijoje. Buvo likę gal 30 kilometrų iki finišo ir būčiau buvęs šiandien penktas. Nuo trečios vietos skyrė dvi minutės. Kritau tiesiojoje. Per baltas kopas nesimatė gerai duobių. Viena duobė buvo per gili. Bandžiau motociklo priekį kelti, bet visas motociklas susmigo ir verčiausi per galvą“, – feisbuko įraše iš ligoninės įvykio detalėmis dalijosi sportininkas. 

Paskui A.Gelažninką važiavęs kitas lenktyninkas padėjo konkurentui ištraukti motociklą ir finišą A.Gelažninkas pasiekė, tačiau po to iš karto buvo išgabentas į ligoninę. 

Sportininkas patikino, kad šiuo metu jaučiasi neblogai ir laukia tyrimų atsakymų bei medikų išvadų. 

„Be galo gaila, kad varžybos baigėsi šitaip, nes jaučiausi tikrai neblogai. Daugiau naujienų – truputį vėliau“, – įraše iš gydymo įstaigos sakė A.Gelažninkas.

Arūnas Gelažninkas (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau