Lenktynės su laiku: ar spės Norvegijoje dingusi dukra grįžti pas sergančią mamą?

TV pagalbos filmavimo akimirka / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-06 13:57
Į „TV pagalbą“ paskambinusi panevėžietė Genovaitė paprašė surasti jos draugę,  kuri išvyko į Norvegiją. „Audra prieš dešimt metų išvažiavo ten dirbti, vis pasiskambindavome. Tačiau jau mėnesį su ja neįmanoma susisiekti“, – pasakojo sunerimusi moteris. Audros mamai jau 87-eri ir jos sveikata tokia, kad senolė bijo nespėti atsisveikinti su dukra.

„Iš pasakojimo supratau, kad Audrai neblogai sekėsi. Moteris dirbo Norvegijos fabrikuose, užsidirbdavo pinigų. Ji padėdavo ir motinai, likusiai Panevėžyje. Dėl netrukus 87 metų senolės Audra dažnai ir į Lietuvą grįždavo“, – pasakojo „TV pagalbos“ narė Rūta Filejeva.

Tačiau maždaug prieš mėnesį Audra dingo. „Jos telefonas dažniausiai išjungtas. Tiesa, neseniai motinai pavyko prisiskambinti, tačiau pokalbis su Audra buvo toks trumpas ir keistas, kad senolei sukėlė baisių įtarimų – kad jos dukrai gresia didelis pavojus“, – jaudulio netramdė Genovaitė.

„Kas Audrai neleidžia išvykti iš Norvegijos? Kas kontroliuoja jos mobilųjį telefoną, kad net motina negali su dukra pasikalbėti? Atsakymų į šiuos klausimus nėra“, – sakė Rūta.

Pagalbos prašanti Genovaitė sako, kad Audra buvo ištekėjusi už norvego. Tačiau santuoka nepavyko. Skyrybos įvyko, tačiau esą nesibaigė kova dėl turto.

Rūta nuvyko aplankyti Norvegijoje dingusios lietuvės mamos Stasės. Senolei 87-eri. Nežinia dėl dukros Stasę taip iškankino, kad dabar brangi ne kiekviena diena, o kiekviena minutė. Uždelsus, motina dukros gali nebepamatyti. „Sugrąžinkite man dukrą. Aš bijau, kad galiu iškeliauti su ja neatsisveikinusi“, – ašarų netrandydama maldavo Stasė.

Senolė papasakojo, kad skyrybos ir sveikatos būklė dukrą svečioje šalyje sugniuždė. Motina jautė, kad dukrai yra blogai.

Rūtai visgi pavyko susisiekti su Audra. „Pokalbis buvo keistas. Arba moteris kažką slepia, arba iš tiesų jai neleidžiama grįžti į Lietuvą. Kas ir kodėl taip daro, nežinia. Audra iki galo nepapasakoja, kas jai nutiko, tačiau pažadėjo grįžti į Lietuvą, jei tik mes jai padėsime“, – pasakojo Rūta. Kuo baigsis ši keista istorija ir ar pavyks mamai pamatyti dingusią dukrą? Žiūrėkite „TV pagalbą“ šiandien 16.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai