Lenkijos prezidentui Andrzejui Dudai nustatytas koronavirusas

Andrzejus Duda su žmona Agata / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-10-24 10:00
Lenkijos prezidentui Andrzejui Dudai testu nustatyta koronavirusinė infekcija COVID-19, šeštadienį pranešė vienas jo padėjėjas, šalyje fiksuojant rekordinius sergamumo rodiklius.

„Ponios ir ponai, kaip buvo rekomenduota, prezidentui Andrzejui Dudai vakar turėjo būti atliktas testas koronavirusui nustatyti. Rezultatas buvo teigiamas. Prezidentas jaučiasi gerai“, – sakoma prezidentūros valstybės sekretoriaus Blazejaus Spychalskio „Twitter“ žinutėje.

„Palaikome nuolatinį ryšį su medicinos tarnybomis“, – pridūrė jis.

Kaip nurodė naujienų portalas rmf24.pl, prezidentas pastarąsias kelias dienas dalyvavo virtinėje susitikimų.

 Andrzejus Duda / „Scanpix“/AP nuotr.
Andrzejus Duda / „Scanpix“/AP nuotr.

„Vakar Andrzejui Dudai buvo labai aktyvi diena. Prezidento kanceliarija skelbė nuotraukas iš Andrzejaus Dudos susitikimo su tenisininke Iga Sviatek. Jos irgi lauks karantinas“, – sakoma svetainės pranešime.

Be to, valstybės vadovas penktadienį taip pat aplankė Nacionalinį stadioną Varšuvoje, kur šiuo metu įrenginėjama laikina ligoninė COVID-19 pacientams, nurodė Lenkijos visuomeninis radijas. Nors A. Duda dėvėjo apsauginę kaukę, pirštines ir laikėsi atstumo, jis bendravo su ligoninės statybų vadovais ir šį projektą prižiūrinčiu premjero kanceliarijos vadovu Michalu Dworczyku.

Nors kol kas neaišku, kur užsikrėtė pats A.Duda, jis pirmadienį dalyvavo viename investuotojų forume Taline, kur bendravo su Bulgarijos prezidentu Rumenu Radevu. Pastarasis vėliau izoliavosi dėl kontakto su asmeniu, kuriam buvo patvirtinta COVID-19.

Naujausi straipsniai