Lenkijai „Eurovizijoje“ atstovausianti grupė buvo išrinkta prieš pristatant savo dainą

Grupė „Tulia“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-09 19:00
Grupė „Tulia“ laimėjo atranką Lenkijoje dėl atstovavimo „Eurovizijos“ konkurse dar prieš 3 savaites, tačiau jų daina pristatyta pasauliui tik dabar.

Dainą „Pali się“ („Meilės ugnis“) kūrė Nadia Dalin, žodžius rašė Sonia Krasny, Allan Rich ir Jud Friedman.

Grupė „Tulia“ savo kūriniuose derina rytų Europos folkloro elementus su moderniąja muzika. Grupė dar ganėtinai nauja – jie susikūrė tik 2017-ųjų pabaigoje, kai išplatino savaip atliekamą grupės „Depeche Mode“ kūrinį „Enjoy the silence“. Ši daina sulaukė daugiau nei 2,5 milijono peržiūrų „Youtube“ platformoje vos per mėnesį. Vėliau įkėlė savąją dainos „Nieznajomy" versiją su vaizdo klipu, populiariojoje platformoje šis surinko daugiau nei 7 milijonus peržiūrų.

2018-aisiais grupė įrašė pirmąjį studijinį albumą, kurį pavadino savo grupės vardu – „Tulia". Albume gausu žinomų lenkų (ir ne tik) atlikėjų kūrinių, perdarytų tik grupei „Tulia“ būdingu atlikimu. Albume galima išgirsti net ir grupės „Metallica“ dainą „Nothing else matters“. Albumas pateko tarp 10-ies perkamiausių albumų Lenkijoje ir buvo pripažintas platininiu, jo parduota virš 30 000 kopijų. Taip pat grupė „Tulia“ gavo net 3 apdovanojimus seniausiame ir prestižiškiausiame Lenkijos Dainų Festivalyje 2018-aisiais.

Naujausi straipsniai